ژاپن نوع جدید Covid-19 را در مسافران ورودی از برزیل به WHO اعلام می کند – اخبار جهانی RT

سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفته است که ژاپن در مورد کشف نوع جدید Covid-19 در آنجا مطلع شده است ، زیرا دولت وضعیت اضطراری اعلام شده برای کنترل ویروس در توکیو را به مناطق دیگر گسترش می دهد.

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل WHO روز دوشنبه گفت که مقامات بهداشتی ژاپن پس از شناسایی در چهار مسافر از ایالت آمازونای برزیل ، آژانس بهداشتی سازمان ملل را در آخر هفته اطلاع دادند.

این نوع دارای 12 جهش است که یکی از آنها در سویه های کشف شده در آفریقای جنوبی و انگلیس یافت شده است. وزارت بهداشت برزیل گفت این نشان می دهد که این نوع قابل انتقال است.

“هرچه ویروس بیشتر گسترش یابد ، احتمال تغییرات جدید در ویروس بیشتر است” غبریزوس روز دوشنبه در جلسه توجیهی WHO گفت. “قابل توجه ، به نظر می رسد انتقال برخی از انواع در حال افزایش است. این می تواند باعث افزایش موارد و بستری شدن در بیمارستان شود. “
همچنین در rt.com
قفل شدن “INEFFECTIVE” در برابر گسترش COVID-19 ، حتی ممکن است خطر را برای جمعیت های آسیب پذیر افزایش دهد ، ادعا تحقیقاتاخبار مرتبط  فضاپیمای Soyuz MS-15 با 3 خدمه پس از اتمام ماموریت در ایستگاه فضایی بین المللی (VIDEO) با خیال راحت - زمین RT اخبار

روز دوشنبه ، نخست وزیر ژاپن ، یوشیهیده سوگا ، از اعلام وضعیت اضطراری در اوساکا ، کیوتو و هیوگو به دلیل افزایش شیوع ویروس کرونا و کاهش ظرفیت بیمارستان در آن مکان ها خبر داد.

فقط چند روز قبل ، او اقدامات خود را برای توکیو و مناطق اطراف آن اعلام کرده بود ، زیرا پایتخت شاهد افزایش موارد Covid-19 بود که تقریباً 500 مورد در یک روز بود. محدودیت ها باید تا ماه فوریه باقی بمانند.

در 24 ساعت گذشته ، مقامات بهداشتی ژاپن 4875 عفونت جدید Covid-19 را گزارش دادند و تأیید کردند که 864 نفر در حال حاضر به شدت به ویروس مبتلا هستند – یک رکورد جدید برای این کشور.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *