کاربران توییتر خبر از قطع خدمات جهانی در میان رسوایی “سانسور” پیش از تالارهای شهر ترامپ و بایدن – اخبار جهانی RT

کاربران در سراسر ایالات متحده و اروپا عصر پنجشنبه ، به دلایل ناشناخته ، نمی توانند به توییتر دسترسی پیدا کنند ، و با دریافت پیام خطا مبنی بر “ظرفیت بیش از حد پلت فرم رسانه های اجتماعی”.

وب سایت ردیابی وقفه DownDetector افزایش چشمگیر شکایات مربوط به توییتر را در حدود ساعت 2130 به وقت گرینویچ نشان داد و نقشه خاموشی بیشترین آسیب را به ایالات متحده و انگلیس نشان می دهد.

خاموشی بدون دلیل چند ساعت قبل از سالن های تلویزیونی رقابتی با حضور دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا و جو بایدن ، رقیب دموکرات وی رخ داد که جایگزین بحثی شد که در ابتدا برای 15 اکتبر برنامه ریزی شده بود اما به دلیل اختلاف نظر در مورد تغییر ناگهانی قاعده ، منصرف شد.
همچنین در rt.com
CENSORS THE GOVERNMENT توییتر ، به طور خلاصه لینک به صفحه GOP در وب سایت CONGRESS را با کپی از داستان NYPost’s Hunter Biden مسدود می کنداخبار مرتبط  محققان ادعا می کنند که سوزاک و فوق العاده اشکالات ناشی از داروی "POISON ARROW" از بین می روند - RT World News

این اتفاق می افتد که به دنبال یک روز انتقاد شدید از این پلت فرم ، برای تلاش های آن برای لغو به اشتراک گذاشتن داستان نیویورک پست در مورد شکارچی پسر بایدن و معاملات تجاری او با اوکراین و چین. علاوه بر پرچم گذاری لینک مقاله به عنوان “بالقوه مضر” و ادعا می کند این سیاست در مورد به اشتراک گذاری را نقض کرده است “هک” توییتر حساب چندین نفر را که به اشتراک گذاشته بودند قفل کرد – از بازیگر جیمز وودز و وزیر مطبوعات کاخ سفید کیلی مک انانی گرفته تا جمهوریخواهان و روزنامه نگاران کمیته قضایی مجلس نمایندگان.

علت قطع شب عصر هنوز مشخص نیست. توییتر در صفحه وضعیت خود اعلام کرد که در حال بررسی یک “بی نظمی” شامل رابط های برنامه نویسی برنامه (API) آن.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *