کارمند سابق بیل مکانیکی ، دروازه قوچ و سرقت 50 ون در کارخانه مرسدس بنز در اسپانیا – اخبار جهانی RT

انتقام ظرفی است که به صورت سرد سرو می شود – چهار سال پس از ترک شرکت ، یک کارگر سابق در یک ماشین دزدیده شده JCB در یک کارخانه مرسدس بنز در اسپانیا با یک میلیون یورو خسارت روبرو شد.

پنجشنبه شب ، یک بیل مکانیکی دروازه های یک کارخانه اتومبیل سازی در ویتوریا – شهر اصلی کشور باسک در شمال اسپانیا – را گرفت و شروع به شکستن ون های کاملاً جدید مرسدس در پارکینگ با بیل عظیم خود کرد.

ولگردی و قانونی شکنی برای دقیقه ها ادامه داشت و فقط پس از شلیک هشدار دهنده به هوا توسط یک مامور امنیتی متوقف شد. حدود 50 وسیله نقلیه آسیب دیده بدون تعمیر ، با عکس هایی در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که وانت هایی مچاله شده و روی هم قرار گرفته اند.

پلیس در محل حاضر شد و عامل جنایت را دستگیر کرد ، که رسانه های محلی او را توصیف کردند “کارگر برجسته سابق مرسدس بنز.” گفته می شود این مرد 38 ساله در گذشته بین سال های 2016 و 2017 در کارخانه شاغل بوده است.

وی در حال حاضر به اتهام خسارت جنایی مواجه است ، در حالی که این حادثه به عنوان یک پرونده تحقیق می شود “حمله انتقام مربوط به کار”. ظاهراً شرکت آلمانی و کارمند آنها با هم رابطه خوبی برقرار نکردند ، زیرا چهار سال بعد او به وضوح کینه داشت.

اخبار مرتبط  آیا مادورو «برنده تمام پولها» بود؟ برت سبز سابق ایالات متحده جزئیات جدیدی از کودتای ونزوئلا در نوارهای بازجویی را فاش کرد - RT World News

به نظر می رسد این حمله با خونسردی انجام شده است زیرا این مرد JCB را در یك محل ساخت و ساز در شهر لگوتیانو ، واقع در 21 كیلومتری ویتوریا دزدیده است. رانندگی طولانی – که به گفته پلیس ، باعث آسیب رساندن به جاده های عمومی نیز می شد – این فرصت را برای مرد بیش از زمان کافی برای فکر کردن در مورد اقدامات خود فراهم می کرد.
همچنین در rt.com
برهنه و نترس: WATCH مردی با لباس تولد خود در ایستگاه قطار مسکو ویران شدمرسدس بنز گفت که هزینه داد و بیداد در است “میلیون ها نفر” اما منابعی که رسانه های محلی نقل کرده اند با بیان تعداد دقیق تری خسارت را بین دو تا پنج میلیون یورو تخمین زده اند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *