کارگردان Eugène Green از جشنواره فیلم San Sebastian اخراج شد ، پس از امتناع از پوشیدن ماسک با جریمه مواجه شد – RT World News

کارگردان Eugène Green از نمایش فیلم خودش در جشنواره فیلم San Sebastian بوت شد و پس از خودداری “تا پنج بار” استفاده از ماسک به عنوان بخشی از مقررات Covid-19 ، با جریمه احتمالی پلیس روبرو می شود.

در زمان اکران فیلم جدید خود “Atarrabi et Mikelats” ، از کارمندان خواستند که ماسک را به درستی بپوشند و او امتناع کرد و باعث لغو وضعیت مهمان خود در جشنواره شد و پلیس خواستار شد. یک شکایت اداری و یک جریمه احتمالی برای مدیر وجود دارد.

“[Eugène Green] از طرف کارمندان جشنواره تا پنج بار خواسته شد که ماسک را بزنند و به درستی آن را بزنند. سرانجام ، به دلیل عدم همکاری وی ، مدیریت جشنواره از او خواست که تئاتر را ترک کند. “ این جشنواره در بیانیه رسمی گفت.

در بیانیه جشنواره آمده است که سازنده فیلم قرار داده است “سلامت تماشاگران و گروه فیلم در معرض خطر است.”
همچنین در rt.com
فستیوال جشنواره فیلم برلین نامزدی بهترین بازیگر “جنسیتی” منجر به جوایز ناعادلانه و خشمگینانه می شوداخبار مرتبط  ترامپ می گوید که او ایده خوبی از وضعیت کیم جونگ اون دارد - RT World News

فیلم Green’s هنوز هم مجاز به اکران خود بود و پس از آن بازیگران Lukas Hiriart و Saia Hiriart جلسه پرسش و پاسخ برگزار کردند.

گرچه بسیاری از جشنواره های فیلم در طول شیوع کرونا به برگزاری رویدادهای زنده دامن زده اند ، اما برخی از آنها با پروتکل های سخت به جلو حرکت کرده اند. جشنواره فیلم سن سباستین ، که تا 26 سپتامبر در اسپانیا برگزار می شود ، یک سند 200 صفحه ای از مقررات قبل از شروع رویداد آنها را تهیه کرده است که شامل ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر در یک مکان ، ماسک پوشیدن ، کاهش ظرفیت تئاتر و 90 دقیقه بین نمایش فیلم که فقط به نظافت سالن ها اختصاص دارد.

آخرین فیلم گرین نیز قرار است در تاریخ 5 اکتبر در جشنواره فیلم نیویورک به نمایش درآید ، اگرچه آن رویداد عملاً برای جلوگیری از خطر همه گیری در حال برگزاری است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *