کار مرده؟ سئول می گوید “علایم غیرمعمول” از کره شمالی و کیم به رغم گزارش های مربوط به “بیماری شدید” از عهده انجام وظایف نیست – RT World News

رهبر كره شمالي ظاهراً كيم جونگ اون سازمان برنامه شلوغي را حفظ كرده و نامه هايي را به رهبران خارجي ارسال مي كند – يعني عليرغم قرار گرفتن در برخي رسانه ها در بستر مرگ وي ، اما سئول مي گويد كه هنوز هنوز “علائم غير معمول” را كشف كرده است.

به گزارش خبرگزاری یوناناپ ، یک مقام رسمی با وزارت وحدت کره جنوبی – که برای بهبود روابط با پیونگ یانگ تأسیس شده است – شایعات را روز پنج شنبه کنار گذاشت ، و خاطرنشان کرد که دولت هیچ چیزی غیر از حد معمول با رهبر کره شمالی ندیده است.

“هیچ علامت غیرمعمول تشخیص داده نشده است ،” این مقام وزارت گفت ، افزود: “ما رسانه های کره شمالی را رصد می کنیم و شاهد تبادل نامه هایی بین رهبران هستیم.”
همچنین در rt.com
هیچ تاییدیه لازم نیست؟ طرفداران CNN شایعات راجع به مسائل پزشکی ادعا شده توسط کیم جونگ اون گزارش می دهند و گزارش می دهند که وی پس از “عمل جراحی” در خطر جدی قرار دارد.اگرچه آخرین بار کیم در 11 آوریل دیده شد ، هنگامی که او به ریاست جلسه حزب حاکم کارگران ، رئیس جمهوری ، پیکان یانگ ، رسانه ای دولتی پیونگ یانگ ، KCNA ، ارسال پیام از کیم به بشار اسد رئیس جمهور سوریه روز چهارشنبه ، با تشکر از نامه قبلی خود و آرزویش را دارم “سلامتی خوب و موفقیت بزرگ” در کار خود

اخبار مرتبط  لگو برای استخوان؟ دانشمندان روش ترمیم شکستگی ها را با استفاده از آجرهای چاپی سه بعدی با الهام از اسباب بازی محبوب - RT World News

“چنین نمونه هایی نشان می دهد که فعالیت های معمول در حال انجام است ،” این مقام با اشاره به مأموریت اسد گفت.

به دنبال گزارشی در یک وب سایت خبری مستقر در سئول که گفته بود رهبر در آن است ، گمانه زنی ها درباره سلامتی کیم فوران کرد. “خطر جدی” بعد از عمل قلب سی ان ان به زودی داستان خود را دنبال کرد و این شایعه را در حالی که به نقل از یک بی نام تکرار می شد ، تکرار کرد “مقام رسمی ایالات متحده با دانش مستقیم.” با این حال ، سئول این ادعاها را رد کرد ، با بیان اینکه کاخ آبی ریاست جمهوری اظهار داشت دلیلی برای باور هیچ گزارش وجود ندارد. رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ نیز به تردید مشكل داشت و CNN را به دلیل روزنامه نگاری خشن و بحث برانگیخت “هیچ کس آن را تأیید نکرد ،” اما با این وجود آرزوهای خوبی برای کیم ارسال کرد و گفت که دو رهبر یک “رابطه خیلی خوب”
همچنین در rt.com
“من اعتبار خود را در گزارش CNN قرار نمی دهم”: ترامپ نسبت به گزارش های بیماری شدید کیم جونگ اون تردید می کند ، آرزو می کند که رهبر ن.ک.مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *