کاش اینجا بودی؟ مریخ نورد کنجکاوی ناسا نمای خیره کننده ای از زمین و زهره از مریخ را باز می گرداند – RT World News

مریخ نورد کنجکاوی ناسا تصاویر باور نکردنی را نشان می دهد که زمین و زهره را به عنوان دو قطعه کوچک از نور دور در منظره ای خیره کننده نشان می دهد که به عنوان یادآوری دیگری از زیبایی منظومه شمسی ما است.

کنجکاوی شش سال دیگر از توفان های طوفان آور و گرد و غبار و اجتناب ناپذیر پرتحرک نسبت به دستورالعمل اصلی دو ساله خود جان سالم به در برد. تیم آن لحظه ای کوتاه را با نگاه کردن به Mastcam دستگاه به سمت بالا یک ساعت پس از غروب آفتاب بر روی سیاره سرخ ، لحظه ای کوتاه به آسمان خیره کردند و دیدند که چقدر به آن رسیده اند ، چه از نظر شکل و چه به معنای واقعی کلمه.

این تصویر کامپوزیت دو عکس مختلف را در یک ترکیب کرده و شامل شباهت بالای برج بوته است که از چشم انداز مریخ بیرون می زند. دقیقاً فاصله این مریخ نورد از زمین فاصله دارد.

وی گفت: “هر دو سیاره به دلیل ترکیبی از فاصله و گرد و غبار موجود در هوا ، به عنوان نقاط محوری نور به نظر می رسد. آنها معمولاً مانند ستاره های بسیار درخشان به نظر می رسند ، “ ناسا در بیانیه ای توضیح داد.
همچنین در rt.com
استخوان انسان ، ران بیگانه یا فقط سنگ؟ این گفته های ناسا درباره دیوانگی عکس مریخ استاخبار مرتبط  تلاطم خفه کننده معده باعث می شود مسافران در پرواز از ریاض فریاد بزنند و نماز بخوانند (VIDEO) - RT World News

در این زمان از سال ، با ورود مریخ به فصل طوفانی خود ، مقدار زیادی گرد و غبار در جو وجود دارد. این گرد و غبار نور خورشید را منعکس می کند ، و آسمان را روشن می کند اما در مقابل ستارگان کم نور می شوند. چنین طوفان گرد و غبار جهانی اثبات عذاب مریخ نورد امکان پذیر است ، زیرا بستگی به کار آفتاب بستگی دارد. خوشبختانه ، کنجکاوی دارای منبع انرژی هسته ای است.

“حتی وقتی این تصویر از زهره گرفته شد ، حتی ستاره های نسبتاً روشن نیز قابل مشاهده نبودند.” گفت: محقق Mastcam ، مارک لمون ، از موسسه علوم فضایی در بولدر ، کلرادو.

برای متن ، در عکسی که شش سال پیش خاموش بود ، آسمان خیلی تاریک بود ، شما واقعاً می توانستید ماه زمین را بیرون بیاورید.

این مریخ نورد همچنان به کاوش در کوه شارپ ادامه می دهد ، جایی که از سال 2014 جنجال برانگیز بوده است. امید است که توسط مریخ نورد perseverance به سیاره سرخ بپیوندد ، که قرار است در ماه ژوئیه قبل از رسیدن فوریه 2021 به انفجار برسد.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

برای دریافت داستانهایی که رسانه های اصلی به شما نمی گویند ، در خبرنامه RT مشترک شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *