کامالا هریس ، که توسط کمدین های روسی “گرتا تونبرگ” شناخته شده است ، “مورد تحریک” قرار گرفته است ، اما “توافق” را در مورد ترامپ قبول می کند – RT World News

به نظر می رسد شوخی Vovan و Lexus سیاستمدار دیگری را با موفقیت گول زدند ، با این صدا که کمالا هریس نامزد حزب دموکرات VP مشتاق دریافت یک پرونده جعلی از دونالد ترامپ بود ، معتقد بود که تماس گیرنده گرتا تونبرگ است.

وووان و لکسوس که نام های واقعی وی ولادیمیر کوزنتسف و الکسی استولیاروف هستند ، بعنوان فعال نوجوان آب و هوا و پدرش سونته برای تماس تلفنی در ماه ژانویه با هریس ، فقط چند ماه قبل از ازدواج همسر جی بایدن مطرح شدند.

“به همه رهبری شما تبریک می گویم. من از شجاعت و صدای شما الهام گرفته ام ، “ سناتور هریس (دی-کالیفرنیا) در کلیپ صوتی به دست آمده توسط The Sun به شوخی کنندگان می گوید.

دوتایی سپس ادعا می کنند که دارند “خاک” در مورد ترامپ که می تواند برای هریس مفید باشد ، در قالب ضبط رئیس جمهور به تونبرگ گفت: “شما هرگز به هدف خود نخواهید رسید.”

وی گفت: “من از کاری که ترامپ انجام می دهد وحشت کرده ام ، حتی وقتی او را در تلویزیون می بینم نمی توانم بخورم یا بخوابم. آن جلسه وحشتناک در ساختمان سازمان ملل در ماه سپتامبر – کابوس هایی دارم. من او را در راهرو دیدم و به او فریاد زدم تا توافق نامه اقلیمی پاریس را امضا کند. او آمد و او به آرامی به من گفت: “شما هرگز به هدف نخواهید رسید”. دروغ می گوید “گرتا”.

https://www.youtube.com/watch؟v=pFSJ-BQhTb0

بعد از اینکه گرتا حمایت خود را از کارزار هریس ارائه می دهد ، “سوونت” به سناتور می گوید مکالمه بین ترامپ و دخترش ضبط شده است و می پرسد که آیا ضبط برای او مفید است یا خیر. به نظر می رسد هریس این پیشنهاد را پذیرفته است. “این عالی خواهد بود” او می گوید او همچنین پیشنهادی از “گرتا” را برای شهادت علیه ترامپ می پذیرد.

این تماس تلفنی پس از آن که شوخی کنندگان در مورد احتمال ملاقات هریس به زودی و التماس او به پایان می رسند ، پایان می یابد “ما را دستگیر نکنید” – شوخی که معنای مضاعف او را کاملاً فرار می کرد. “نه نه نه!” هریس به آنها اطمینان می دهد. “من نمی خواهم به زندان بروم!” “گرتا” پاسخ می دهد. “مشتاق دیدار توام. خوب باش و من به زودی تو را خواهم دید. “ سناتور قول می دهد

اخبار مرتبط  ترامپ فکر می کند همه چیز را که ماکرون لمس می کند "به حالت ** تبدیل می شود" - RT World News

وووان و لکسوس موفق شده اند که سیاستمداران دیگر را فریب دهند و معمولاً اقدامات سختگیرانه امنیتی را پشت سر بگذارند ، عمدتاً انتقاد از ترامپ را هنگام انجام این کار ارائه می دهند. آنها با هر دو سناتور برنی سندرز (D-Vermont) و نماینده ماکسین واترز (D-California) صحبت کرده اند.

هریس تنها چند هفته قبل از تماس تلفنی از نامزدی ریاست جمهوری برای حزب دموکرات خارج شد.
همچنین در rt.com
کامالا هریس در مباحثات دموکرات ، توسط تالسی گبارد “نابود” شد ، قبل از انتخابات مقدماتی کنار گذاشته شد – و اکنون ممکن است رئیس جمهور شودبا توجه به اینکه وی یکی از بسیاری از دموکرات ها بوده است که ترامپ را به دلیل تبانی با روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 متهم کرد و پذیرفت “خاک” همانطور که بسیاری از رسانه های اجتماعی خاطرنشان کرده اند ، در مورد این مرد که پیش از فعالیت در سال 2020 برگزار می شود ، نگاه خوبی نیست.

“وای! کامالا موافقت می کند که طلب ترامپ را از خارجیانی که می خواهند در انتخابات ما شرکت کنند ، بپذیرد. نویسنده رایان جیمز گوردوسکی توییت کرد در واکنش

هریس در گذشته از تحسین خود برای یک فعال اقلیمی 17 ساله تونبرگ صحبت کرده است. در سال 2019 ، او گفت که او است “عمیقا الهام” توسط او و ادعا کرد که او “تاریخ از قبل ساخته شده” به عنوان یک رهبر در “مبارزه بین المللی علیه تغییرات آب و هوا”
همچنین در rt.com
“بالای سر او”: آخرین گرتا تونبرگ با انتخاب پوشش تصویر گاردین و گاردین ، ​​تصاویر پس زمینه را به طرز چشمگیری به نمایش می گذاردمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *