کامیون های سوختی در غرب ایران در میان طوفان های مرموز آتش سوزی و انفجار در سراسر کشور منفجر شدند – RT World News

شش کامیون سوخت در روز سه شنبه در استان غربی ایران کرمانشاه با شعله های آتش فوران کرد. این آخرین مورد در یک سری آتش سوزی و انفجار غیرمعمول در سراسر جمهوری اسلامی است که برخی از آنها به سایت های حساس رسیده اند.

نزدیک به 100 آتش نشان برای نبرد با حریق ها ، که در یک پارکینگ در منطقه صنعتی دولت آباد رخ داده بود ، مورد نیاز بود. فیلم های ویدئویی از صحنه نشان می دهد ستون های عظیمی از دود سیاه در حال ریختن به هوا در حالی که سرویس های اضطراری در تلاش بودند تا اوضاع را کنترل کنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=v4wyEtnOcEk

وی گفت: “حدود 100 آتش نشان می کوشند آتش را در این منطقه مهار کنند. تلفات جانی نداشته است ، اما برخی نیز زخمی شده اند. “ کیوان ملکی از آتش نشانی کرمانشاه به خبرگزاری دانشجویی ایران گفت.

سخنگوی گفت: در اثر انفجارها ، هفت نفر ، از جمله سه آتش نشان ، زخمی شدند. وی افزود: مقامات تحقیقات درباره علت این حادثه آغاز کرده اند.

این در حالی است که طی یک ماه چندین انفجار و آتش سوزی در تأسیسات نظامی و صنعتی ایران رخ داده است. اولین حادثه در تاریخ 26 ژوئن در یک انبار بنزین در پارچین در نزدیکی پایتخت تهران اتفاق افتاد. این تنها چهار روز بعد در اثر انفجار در یک مرکز پزشکی منجر به کشته شدن 19 نفر شد که به مخازن اکسیژن معیوب نسبت داده شد.

اخبار مرتبط  رهبر کنگره هند برای انتشار "اخبار جدید" در مورد درگیری مرزهای چین در تماس فریبنده دستگیر شد - RT World News

در اوایل ماه ژوئن ، یک انفجار بزرگ در سایت هسته ای نطنز ، اولین ماده اولیه پردازش اورانیوم ایران رخ داد ، در حالی که یک انفجار جداگانه نیز در مجتمع نظامی پارچین رخ داد.

این حوادث گمانه زنی های گسترده ای را برانگیخته اند که احتمالاً آنها ناشی از خرابکاری های اسرائیلی یا حملات سایبری بوده اند. با این حال ، تهران به صراحت مقصر شناخته نشده است ، در حالی که مقامات اسرائیلی بیانیه هایی را با دقت بیان کرده اند که نه تأیید و نه انکار درگیری.
همچنین در rt.com
رئیس دفاع اسرائیل پس از آتش سوزی در سایت هسته ای نطنز می گوید ، هر حادثه ای در ایران لزوماً ارتباطی با ما نداردمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *