کامیون پلیس از میان جمعیت عبور می کند و به معترض برخورد می کند که در بلاروس روی کلاه خود پرید (VIDEURBING VIDEOS) – RT World News

در میان اعتراضات هرج و مرج در مینسک ، بلاروس ، چندین ویدئوی مزاحم که به صورت آنلاین منتشر شده است ، نشان می دهد یک ون پلیس که در حال جمع شدن با جمعیتی بود که مردی را برای چند ثانیه سرد قبل از سقوط – یا در زیر چرخ ها – به کاپوت خود می چسباند.

در جریان یکی از ایستادن های شدید خشونت بار بین معترضین و پلیس ضد شورش در پایتخت بلاروس یکشنبه شب ، یک ون پلیس در حال عبور از میان جمعیت بود. ظاهراً فعالان سعی در جلوگیری از مسدود كردن آن كردند ، در حالی كه یك مرد روی خودرو پرش كرد.

در حالی که کامیون دور شد ، مرد روی سپر جلوی خود ایستاد که بر روی کوره رادیاتور قرار داشت ، اما سرانجام سقوط کرد – یا پرید – بر روی جاده قرار گرفت تا شوک جمعیت.

چند تن از فعالین به میان انفجارهای فلاش بنگ در مجاورت آنها ، به سمت مرد شتافتند ، که روی زمین بی حرکت دراز کشیده بود و او را گشت. وضعیت وی ناشناخته است.

در حالی که این حادثه نگران کننده از زاویه های مختلفی ضبط شد ، اما بلافاصله مشخص نبود که وسیله نقلیه در واقع روی آن مرد سوار شود یا اگر او به اندازه کافی خوش شانس بود که چرخ ها را گول زد ، زیرا کامیون با سقوط کمی از آنجا دور شد.

اخبار مرتبط  آمار جهانی کروناویروس منجر به 200000 تلفات - رویترز رویترز - RT World News
همچنین در rt.com
تماشای: سد طوفان پلیس ضد شورش در مرکز مینسک با انفجار چشمک و توپ آبناآرامی های روز یکشنبه در نتیجه انتخابات ریاست جمهوری به شدت مخالف است که در آن مخالفان از پذیرش پیروزی پیش بینی نشده لغزنده رئیس جمهور فعلی الکساندر لوکاشنکو خودداری کردند. درگیری ها چندین فعال مخالف و حداقل یک افسر زخمی شدند ، اما مقامات بهداشتی هنوز آمار رسمی تلفات را منتشر نکردند.
همچنین در rt.com
درگیری های شدید با پلیس شورش در بلاروس هنگام تجمع معترضین بر سر پیروزی پیش بینی شده لغزش لوکاشنکو (ویدئو)فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *