کانادا ترودو پس از انتشار ویروسی ویدیوی وی در زمینه تبلیغ طرح جهانی گرایی ، Great Reset را یک تئوری ادعا می نامد – RT World News

نخست وزیر کانادا ، جاستین ترودو ، که در اوایل این هفته هنگامی که ویدیویی از او در حال صحبت کردن در مورد طرح بود ، بهمن توجه جهانی را به “تنظیم مجدد بزرگ” جلب کرد ، اکنون می گوید این “تئوری توطئه” است.

جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد نگرانی های مطرح شده توسط قانون گذاران محافظه کار در مورد استفاده وی از این اصطلاح “تنظیم مجدد عالی” ، ترودو گفت ، “ما در یک زمان اضطراب به سر می بریم ، جایی که مردم به دنبال دلایلی هستند که برای او اتفاق می افتد ، لحظات سختی که ما در آن قرار داریم. خوشایند است که بتوانید فردی را برای سرزنش ، چیزی که به آن اشاره کنید ، چیزی برای عصبانی شدن از

“ما شاهد هستیم که بسیاری از مردم طعمه اطلاعات نادرست می شوند. اگر نمایندگان محافظه کار و دیگران می خواهند درباره تئوری های توطئه صحبت کنند ، خوب ، این انتخاب آنهاست. من قصد دارم تا به کانادایی ها کمک کنم تا از این طریق عبور کنند ، و از این همه گیری درس بگیرم و مطمئن شوم که جهانی که به فرزندانمان می گذاریم حتی از جهانی که از والدینمان به ارث برده ایم نیز بهتر است. “

https://www.youtube.com/watch؟v=AVNkSV3VKds

این بیانیه تنها شش روز پس از ظهور ویدئویی از ترودو در سخنرانی سازمان ملل از راه دور در ماه سپتامبر ، که باعث افزایش جستجوی Google برای “تنظیم مجدد بزرگ” و واکنش ویروسی رسانه های اجتماعی به اظهارات وی شد ، ارائه شد.

“این همه گیری فرصتی برای بازنشانی فراهم کرده است ،” ترودو گفت. “این فرصتی است که ما برای تسریع در تلاشهای قبل از همه گیری خود برای تصور مجدد سیستم های اقتصادی ارائه می دهیم که در واقع چالش های جهانی مانند فقر شدید ، نابرابری و تغییرات آب و هوایی را برطرف می کنند.”

قانون گذاران حزب مخالف ، مانند پیر پولیور ، توجه خود را به این ویدئو جلب کردند و طوماری را برای جلوگیری از بازنشستگی بزرگ ارسال کردند. پولیور گفت: “كانادایی ها باید با نخبگان جهانی مبارزه كنند كه ترس و ناامیدی مردم را برای تحمیل قدرت خود به دست می آورند.”

به راحتی می توان دریافت که چگونه ناظران استنباط می کنند که نظرات ترودو منعکس کننده تلاش بین المللی برای استفاده از بیماری همه گیر Covid-19 برای تحمیل سیاست های اقتصادی جهانی است. مجمع جهانی اقتصاد علناً اقدام به ترویج بزرگ سازی مجدد کرده و از آن برای جلوگیری از سقوط اقتصادی ناشی از بیماری همه گیر حمایت کرده است.

اخبار مرتبط  ایران پس از حادثه اعلام نشده ، سایت هسته ای نطنز را به روز می کند ، خسارت قابل توجهی را به همراه دارد - RT World News
همچنین در rt.com
روند “تنظیم مجدد عالی” در توییتر پس از سخنرانی ترودو در Covid-19 اشاره می کند که این فقط یک “تئوری توطئه” نیستترودو همچنین در سخنرانی خود در سازمان ملل به “ساخت بهتر ،” با تکرار شعار مبارزات انتخاباتی جو بایدن ، دموکرات. “بازگشت بهتر به معنای حمایت از آسیب پذیرترین افراد است و در عین حال حرکت خود را برای دستیابی به برنامه 2030 توسعه پایدار و SDG حفظ می کنیم.” او گفت.

رسانه های اصلی جریان خود را در واکنش به اظهارات ترودو نشان می دهند ، مانند AFP گفت که این فیلم برای توجیه یک “نظریه توطئه بی اساس” در مورد نخبگان جهانی با استفاده از بحران Covid-19 برای دور زدن دموکراسی. “ ستاره تورنتو نیز اشاره کرد “تئوری های توطئه بی اساس”
همچنین در rt.com
پس از Covid ‘Great Reset’ به رهبری نخبگان؟ نه ، آنچه ما در ابتدا به آن نیاز داریم این است که از رویکرد جهانی گرایی که ما را به این نابسامانی سوق داده است خلاص شویماظهارات ترودو در روز جمعه فرصتی دیگر برای تلاش برای رفع نگرانی های نخست وزیر در هنگام گفتن همه گیری ایجاد کرد “فرصتی برای سرعت بخشیدن به تلاش های پیش از همه گیری ما برای تصور مجدد سیستم های اقتصادی.” هافینگتون پست با استفاده از یک مرد کاهی واکنش ها را پوچ توصیف کرد و گفت ، “نه ، نخست وزیر جاستین ترودو همه گیری Covid-19 را مهندسی نکرد.”

رکس گلیسر ، کهنه سرباز نیروی هوایی سلطنتی کانادا ، در توییتی نوشت که رسانه ها در تلاشند “سرپوش گذاشتن” برای ترودو. “دیدن چیزهایی که در آنجا نیستند؟ مثل ترودو در ویدئو که در مورد بازنشستگی بزرگی که کل دنیا اکنون دیده است صحبت می کند؟ “

ستاره سابق لیگ ملی هاکی تئو فلوری واکنش نشان داد به نظر می رسد ترودو مستقیماً با نظرات خود تناقض دارد ، “او پر از *** است.” ناظران دیگر نیز موافقت کردند و آخرین نظرات ترودو را فراخوانی کردند “چراغ روشنایی” یکی کاربر توییتر مسخره کرد ، “او اکنون آن را” خاموش کردن عالی و دوباره روشن کردن “صدا می کند.”

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *