کانون Covid-19 hotspot ایتالیا برنامه “زندگی با ویروس” را پس از گذشت اوج به پایان رساند – RT World News

روم قرار است برخی از محدودیتهای قفل خود را با محکم کند و یا شیوع آن را متوقف کند و در عین حال خدمات بهداشتی را تقویت کند تا مجاری عروق کرونر را مهار کند.

روبرتو اسپرانزا ، وزیر بهداشت ایتالیا ، یک برنامه پنج مرحله ای را برای اجازه دادن به کشور زلزله زده خود به کوویید بیان کرده است تا بتواند از این بیماری مهلک جان سالم به در ببرد ، که تاکنون جان 15362 جان خود را از دست داده است. ماههای سختی پیش رو است. وظیفه ما ایجاد شرایط برای زندگی با ویروس است. “ وی از روزنامه La Repubblica نقل کرده است.

ایتالیا ، وخیم ترین کشور در اروپا از نظر مرگ Covid-19 ، از بحران سراسر کشور خارج خواهد شد “به تدریج و با احتیاط ،” اسپرانزا به رسانه های محلی گفت. وقتی تأیید شود که کشور از اوج شیوع بیماری گذشته است ، دولت استناد خواهد کرد “مرحله دو” از موارد اضطراری ، محدود کردن قفل قفل اما فقط تا حدی.

برخی از اقدامات پیشگیرانه مانند دوری از اجتماعی و استفاده گسترده تر از ماسک های جراحی همچنان در جای خود باقی می مانند. ممنوعیت دولت برای تحرک مردم و فعالیتهای اقتصادی غیر ضروری احتمالاً تا اواسط آوریل تمدید خواهد شد. “اگر سخت گیر نباشیم ، خطر می کنیم همه تلاشهایی را که انجام داده ایم ، دور بیندازیم.” اسپرانزا روزانه برای Corriere della Sera توضیح می دهد.

اخبار مرتبط  ناسا با آمادگی SpaceX برای پرواز تاریخی فضایی با سرنشین - بی سر و صدا صندلی اضافی Soyuz را خریداری می کند - RT World News
همچنین در rt.com
در ایتالیا با کمترین امید به بیماران ، تعداد کمتری از بیماران تحت مراقبت فشرده و آمار مرگ و میر روزانه کاهش می یابددر همین حال ، مقامات از سیستم مراقبت های بهداشتی محلی بهره مند می شوند و این وظیفه را دارند که Covid-19 را مهار کنند. اسپرانزا گفت: تعداد بیمارستان هایی که به طور خاص با این ویروس سروکار دارند تا زمانی که واکسن مناسب توزیع شود ، در همه مناطق ایتالیا نگهداری می شود.

بیمارستانهای دیگر باید طبق معمول کار خود را ادامه دهند “متأسفانه اینگونه نیست که کرونا ویروس های جدی دیگر را ناپدید کرده است.” توجه ویژه ای به استفاده صحیح از تست های فاش شده موارد جدید Covid-19 خواهد شد.

این اقدام پس از آن صورت می گیرد كه ایتالیا كمترین افزایش روزانه در تلفات كروناویروس را در روز شنبه و همچنین اولین افت در موارد شدید به مراقبت های ویژه گزارش داد. براساس آخرین آمار جانس هاپکینز ، هنوز تعداد بیماران قابل ملاحظه است ، که در کل 124.632 نفر است.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *