کاهن بیرونی و مجاهدین بیروت با سقوط کلیسا در اطرافشان ، شیشه های رنگی را گول می زنند (VIDEO) – RT World News

ویدئوی Livestream لحظه ای دقیقی را که یک کشیش و مجاهدینش قبل از فرار برای جان خود مجبور به اردک و گول زدن زباله های سقوط شده بودند ، گرفتند زیرا کلیسای آنها در اثر انفجار قدرتمند بندر بیروت مصرف شد.

هنگامی که انفجار قدرتمند در کلیه پنجره ها و درهای آهنی کلیسای Paroisse St. Maron Baouchrieh ، منفجر شد ، آوار بر روی جماعت بارید.

طبق گفته مرکز ژئوسن آلمان GFZ ، لحظه ای که این جشن با نیرویی معادل زلزله 3.5 ریشتری رخ داد ، ضبط شد.

عکس های به اشتراک گذاشته شده توسط جماعت کلیسا نشان دهنده عواقب ویرانگر این انفجار است که باعث جان حداقل 100 نفر و زخمی شدن نزدیک به 4000 نفر شد. بسیار قدرتمند بود ، بنا به گزارش ، هر دو در قبرس بیش از 200 کیلومتر دورتر شنیده و احساس می شدند.

عملیات جستجوی و نجات همچنان در حال پیگیری است که خدمات اضطراری در میان آوارها به دنبال بازماندگان هستند. انتظار می رود رئیس جمهور میشل عون در جلسه کابینه بحران روز چهارشنبه وضعیت اضطراری دو هفته ای اعلام کند.

اخبار مرتبط  سوار Russiagate؟ بازی Call of Duty نوید بازگشت با تبلیغات رنگارنگ و مصاحبه با نقص KGB ​​را به جنگ جهانی جنگ می دهد - RT World News
همچنین در rt.com
انفجار عظیم بیروت از 15 زاویه دوربین هماهنگ با تماشای رمز و راز پیرامون علت آن مشاهده کنیدبنا بر گزارش ها ، یک انبار بزرگ 2750 تن نیترات آمونیوم برای چندین سال در بندر ذخیره شده بود ، احتمالاً از اوایل سال 2014. در زمان نوشتن ، اعتقاد بر این است که این اتفاق به طور تصادفی مشتعل شده و باعث انفجار ویرانگر منجر به مرگ گسترده و ویرانی در شهر و حتی حکاکی های گسترده ای از زمین حک شده است.

در جای دیگر ، عکسی که بیلال جاویچ ، عکاس خبری لبنانی گرفته ، لحظه ای را که یک پرستار سه کودک نارس را برای ایمنی از ویرانه های یک بخش بیمارستانی که به طور جزئی متلاشی شده بود ، ضبط کرد.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *