کره جنوبی با توجه به ترس از موج 2-کرونا ویروس محدودیت هایی را به همراه دارد – RT World News

مقامات هشدار داده اند که اگر نتوانند موج دوم عفونت های کووید 19 را مهار کنند ، به قوانین سخت دوری اجتماعی باز خواهند گشت. اقدامات قرنطینه فقط چند هفته قبل کاهش یافت.

محدودیت های محکم تری در پایتخت کره جنوبی ، سئول به همراه شهر مجاور اینچئون و استان جیونگی تا 14 ژوئن برقرار شد. از جمله اقدامات دیگر به شرکتها توصیه شد که به کارمندان اجازه دهند از خانه کار کنند و برنامه های منعطف را دوباره معرفی کنند. شهروندان تشویق می شدند تا از اجتماعات بزرگ خودداری کنند.

“دو هفته آینده برای جلوگیری از شیوع عفونت در کلان شهرها بسیار مهم است.” وزیر بهداشت ، پارک نونگ هو گفت.

اگر ناکام شویم ، باید به دورافتادگی اجتماعی برگردیم.

روز پنجشنبه در مجموع 79 مورد دیگر از Covid-19 ثبت شد که بیشترین افزایش روزانه را در 53 روز نشان داد. بخش عمده ای از عفونت های تازه کشف شده از انبار یک شرکت تجارت الکترونیکی در بوچون ، غرب سئول ناشی می شود.

اخبار مرتبط  شهردار نیس خواستار "گذرنامه های بهداشتی" Covid-19 برای ورود یا ترک فرانسه شد - RT World News
همچنین در rt.com
پس از ظهور کانون های جدید Covid-19 در منطقه تفریحی اصلی شهر ، باشگاه ها و کافه های شبانه در سئول تعطیل شدندکره جنوبی با آزمایش گسترده و ردیابی تماس با ما موفق شده است تا حد زیادی گسترش koronavirus رمان را مهار کند. این پیشرفت باعث شد تا مقامات در 6 ماه مه محدودیت های سخت قرنطینه را برطرف کنند. با این وجود ، شیوع جدیدی در سئول فقط چند روز بعد ثبت شد که بیش از ده ها عفونت به کلوپ های شبانه و کافه ها در منطقه محبوب کلاب شهر مشهور شد. این امر باعث شد تا شهردار تمام مراکز زندگی شبانه را تعطیل کند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *