کره جنوبی “قانون BTS” را تصویب می کند ، که به بزرگان K-pop اجازه می دهد خدمت سربازی خود را به تعویق بیندازند – RT World News

مجلس شورای ملی کره جنوبی لایحه ای را تصویب کرد که به افتخار بزرگترین اقدام موسیقی این کشور ، “قانون BTS” لقب گرفته است ، که به ستاره های برتر این کشور اجازه می دهد خدمات نظامی اجباری خود را به 30 سالگی موکول کنند.

قبل از تغییر قانون روز سه شنبه ، همه مردان جسور و جسمی بین 18 تا 28 سال کره جنوبی مجبور بودند حدود 20 ماه در ارتش خدمت کنند. اکنون ، ستاره های مستقر ممکن است انتظار درمان خاصی داشته باشند.

تجدید نظر در قانون خدمات نظامی این کشور با ظهور گروههای پاپ کره ای (یا K-pop) در صحنه جهانی مرتبط بوده است ، پدیده ای که کره جنوبی را از نظر فرهنگی و اقتصادی افزایش داده است.

با این وجود ، تعداد سوابق فروخته شده برای هنرمندان برای معافیت خدمات واجد شرایط نیست. توصیه ویژه ای که مستقیماً از وزیر فرهنگ ارائه می شود ، عامل تعیین کننده خواهد بود.

فقط آن دسته از سرگرمی هایی که به دلیل اشاعه و اعتلای فرهنگ کره جنوبی مدال دولتی دریافت کرده اند ، می توانند درخواست معافیت کنند.

“هنرمندان موسیقی پاپ در 20 سالگی به بالاترین موفقیت خود دست می یابند اما بسیاری از آنها برای تأخیر در خدمت خود مجبور به تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی بودند. Jeon Yong-gi ، نویسنده این لایحه گفت.
همچنین در rt.com
رهبر جوان حلقه باج خواهی جنسی عظیم ، “در تاریخ” بی سابقه “به 40 سال زندان کره جنوبی محکوم شده استاخبار مرتبط  دستورالعمل UFO RESPONSE پس از انتشار ویدئو پنتاگون به ارتش ژاپن ارسال شده است - RT World News

قانون گذاران اصلی پس از تبدیل شدن بزرگترین گروه موسیقی “BTS” به این گروه ، اولین گروه کره جنوبی بودند که با این ترانه در چارت های برتر ایالات متحده قرار گرفت ، اصلاح خدمات را پیشنهاد کردند. “دینامیت” تابستان امسال ، قانون را به آگاهی عمومی در گروه گره زد.

نوه وونگ-رای قانونگذار ارشد از درمان ویژه ستاره های کی پاپ حمایت کرد و در ماه اکتبر گفت: “دفاع از کشور ما یک وظیفه مقدس است ، اما این بدان معنی نیست که همه باید سلاح به همراه داشته باشند.”

به نظر می رسد که گروه موسیقی هفت نفره بیشترین بهره را می برد. پیرترین عضو گروه ، جین ، این هفته 28 ساله خواهد شد – و هم او و هم سایر هم گروهانش قبلاً در سال 2018 مدال های لازم را دریافت کرده بودند.

پیش از قانون “BTS” کره جنوبی در حال حاضر به برخی از دانش آموزان اجازه داده بود که ثبت نام خود را تا 28 سالگی موکول کنند. همچنین به نوازندگان برجسته کلاسیک و ورزشکارانی که در المپیک یا سایر مسابقات قهرمانی با مدال موفق به کسب مدال شده اند ، از این معافیت ها نیز استفاده می شود.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *