کره جنوبی واکسیناسیون آنفلوانزا را در میان بررسی مرگ و میر ادامه می دهد – اخبار جهانی RT

مقامات بهداشتی در کره جنوبی روز چهارشنبه گفتند که علیرغم گزارش ها مبنی بر فوت پنج نفر پس از دریافت عکس آنفولانزا در هفته گذشته ، قصد دارند برنامه واکسیناسیون آنفلوانزا را ادامه دهند.

به گفته جئونگ یون کیونگ ، مدیر آژانس کنترل و پیشگیری بیماری های کره (KDCA) ، هیچ دلیلی وجود ندارد که باور کنیم این طرح با مرگ گزارش شده ارتباط داشته است. جئونگ گفت ، مقامات تحقیق در مورد مرگ این پنج نفر و چهار نفر دیگر را که دریافت کرده اند آغاز می کنند ، افزود که این برنامه که از ابتدای سپتامبر آغاز شده است به حالت تعلیق در نخواهد آمد.

با این حال ، مقامات قبلاً واکسیناسیون را در ماه سپتامبر متوقف کرده بودند ، زیرا حدود 5 میلیون دوز در حین توزیع در معرض دمای خارج از محدوده ذخیره سازی قرار گرفتند. این واکسیناسیون ها برای نوزادان و کودکان در نظر گرفته شده بود و در اوضاع فزاینده ای در مورد ایمنی آنها مجدداً شروع نشد.
همچنین در rt.com
پایتخت کره جنوبی به دلیل ایجاد شیوع جدید Covid-19 به دنبال خسارت 4 میلیون دلاری از کلیسا استاخبار مرتبط  سازنده پهپاد با وجود پیوندهای خود با پنتاگون - RT World News هدف اصلی تولید رقیب فناوری است

پنج نفری که در هفته گذشته پس از دریافت گلوله جان خود را از دست دادند ، شامل دو شهروند مسن و یک پسر 17 ساله هستند. KDCA گفت پسر بچه واکسنی را که توسط فروشنده قراردادی دولتی Shinsung Pharm ، توزیع کننده بطری های واکسن که هنگام حمل در معرض دمای اتاق قرار داشتند ، دریافت کرده است.

گزارش های مربوط به مرگ های جدید در حالی منتشر شد که دولت سعی دارد از “بیماری دو قلبی” – همگرایی آنفلوانزای فصلی و ویروس کرونا – جلوگیری کند. مقامات بهداشتی در نظر داشتند تا به حدود 19 میلیون نفر ، یا 37 درصد از جمعیت ، عکس آنفلوآنزا تزریق کنند. از زمان آغاز این کارزار در 13 اکتبر ، حدود 8.3 میلیون نفر با واکسن رایگان تلقیح شده اند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *