کره شمالی مسئول کره ای گمشده را به ضرب گلوله کشته و “بدن او را سوزاند” – سئول – اخبار جهانی RT

ارتش کره جنوبی کره شمالی را به قتل یک مقام دولتی که اوایل این هفته مفقود شده و جسدش را دفع کرده متهم کرده است. گفته می شود این مرد قصد داشته به شمال فرار کند.

یک کارمند 47 ساله وزارت اقیانوس ها و شیلات روز دوشنبه هنگام بازرسی از آبهای جزیره مرزی غربی یئون پیونگ ناپدید شد. وزارت دفاع کره جنوبی روز پنجشنبه در بیانیه ای گفت که این مرد توسط کره شمالی کشته شد.

طبق تحلیل کامل ارتش اطلاعات ما از اطلاعات متنوع ، کره شمالی این مرد را در آبهای خود یافت و با تیراندازی به سمت او و سوزاندن بدن وی اقدام وحشیانه ای انجام داد.

وزارت محکوم کرد “اقدام وحشیانه” و از پیونگ یانگ خواست تا اقدامات خود را توضیح دهد و افراد مسئول را مجازات كند.

رئیس جمهور مون جائه این واقعه را صدا زد “تکان دهنده” دفتر او این حرف را زد “تیراندازی به شهروند ما ، که هیچ سلاحی نداشت و قصد مقاومت نداشت … به هر دلیلی قابل توجیه نیست.” در بیانیه اضافه شده است که سطح هشدار در امتداد مرز افزایش خواهد یافت.

اخبار مرتبط  یادبود مینی بوته های بدون سرنشین روسی در یادبود ماریانا در جهان - عمیق ترین رباتیک خود - RT World News
همچنین در rt.com
نه ، برگرد مدافع در تلاش برای بازگشت به کره شمالی است که توسط پلیس جنوبی مسدود شده استطبق گفته ستاد مشترک کره جنوبی ، قربانی هنگام تلاش برای عزیمت به شمال به دریا پرید و به داخل آبهای کره شمالی رفت. گفته می شود که وی برای زنده ماندن در جلیقه نجات استفاده کرده و از شی ناشناس استفاده کرده است.

دریانوردان کره شمالی قبل از اینکه مورد ماسک گاز قرار بگیرند ، از این مرد سال شدند “اجرا شده،” ارتش جنوب گفت.

پیونگ یانگ در مورد این ادعاها توضیحی نداده است.

یک غیرنظامی کره جنوبی آخرین بار توسط کره شمالی در سال 2008 کشته شد ، زمانی که یک سرباز یک گردشگر را که در یک منطقه مرزی محدود گشته بود تیراندازی کرد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *