کره شمالی و کره جنوبی “مبادله اسلحه” در منطقه غیر نظامی شده – سئول – RT World News

Yonhap با استناد به فرماندهان ستاد مشترک گزارش می دهد كه یك پاسگاه كره جنوبی در منطقه غیر نظامی شده توسط “چندین تیرانداز” از شمال مورد اصابت قرار گرفت و ارتش سئول را مجبور به “بازگشت آتش” كرد.

ارتش کره جنوبی می گوید که این پرونده را صادر کرده است “پخش هشدار” و فقط اخراج شد “دو شات” پس از اصابت گلوله مسلح به پاسگاه داخل DMZ برخورد کرد و هیچ زخمی برجا نگذاشت.

بلافاصله مشخص نبود که آیا کسی در سمت کره شمالی مورد اصابت قرار گرفته است. بنا بر گزارش ها ، سئول و پیونگ یانگ در تماس هستند و به دنبال حل این حادثه هستند.

DMZ تقریباً 250 كیلومتر طول و نوار “كاهش یافته قطعی” از مرز 4 كیلومتر در بین خطوط مرزی به شدت محافظت شده در جهان است. این حادثه نخستین تبادل گزارش شده از آتش سوزی بین شمال و جنوب در سال ها است. این همچنین فقط یک روز پس از آن صورت می گیرد كه كیم جونگ اون رهبر كره شمالی پس از هفته ها شایعات و گمانه زنی ها درباره سلامتی و محل زندگی وی ، دوباره در معرض دید عموم قرار گرفت.

اخبار مرتبط  تعداد موارد Covid-19 بیش از 5 میلیون نفر در سراسر جهان - دانشگاه جان هاپکینز - RT World News
همچنین در rt.com
“خوشحالم که او را برگرداند و خوب!” ترامپ از حضور مجدد عمومی کیم جونگ اون پس از هفته ها شایعات مرگ استقبال می کندفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *