کره شمالی پس از BLOWING UP دفتر ارتباطات درون کره ای از سرگیری مجدد wargames در منطقه مرزی ضد اضطراب – RT World News

پیونگ یانگ قول داده است كه در میان یك جریان مداوم با سئول بر سر مدافعین ، نیروهای خود را دوباره به مناطق قبلاً خلع سلاح و تازه تمركز نظامی در نزدیكی مرز بفرستد ، كه بیشتر با تخریب اخیر پاسگاه مذاكرات ملتهب شده است.

کره شمالی حضور نیروهای خود را در مناطق کوه Kumgang و Kaesong – که هر دو دقیقاً فراتر از منطقه Demilitarized در امتداد مرز قرار دارند – دوباره برقرار خواهد کرد. “انواع تمرین های منظم نظامی ،” به گزارش Yonhap News ، ارتش خلق کره روز چهارشنبه گفت.

کوه Kumgang ، توچال در سواحل شرقی کره شمالی و همچنین منطقه صنعتی Kaesong دو پروژه اقتصادی اقتصادی دوجانبه بودند که زمانی به عنوان سمبل نزدیکی و همکاری بین سئول و پیونگ یانگ خدمت می کردند.
همچنین در rt.com
VIDEO به طور قاطع نشان می دهد كه کره شمالی دفتر ارتباط بین کره ای را منفجر می كندبه نظر می رسد که این روند خاموشی اکنون به پایان رسیده است ، زیرا در هفته های اخیر تنش ها بین دو کره افزایش یافته است ، و با شکایت شمال آغاز شد که سئول به اندازه کافی کار نمی کند تا بتواند مانع از ارسال اعلامیه ها و دیگر ادبیات ضد دولتی در سراسر مرز شود. روی بادکنک

اخبار مرتبط  هند چین را به "اقدامات تحریک آمیز" جدید در مرز در میان گفتگوهای کاهش تنش متهم می کند - RT World News

پیونگ یانگ پس از تهدید به قطع همه خطوط ارتباط با جنوب در اوایل این ماه ، روز سه‌شنبه پیونگ یانگ ساختمان اداری اختصاص داده شده به مذاکرات بین دو طرف را تخریب کرد ، با تخریب در فیلم.

مستقر در منطقه مرزی Kaesong ، این دفتر در سال 2018 پس از چندین دور از مذاکرات بین کره ای تأسیس شد ، که همچنین یک توافق نظامی برای ایجاد مناطق بافر خلع سلاح ایجاد کرد. در حالی که شمال دفتر را برچسب گذاری کرده بود “بلا استفاده” و در سال 2019 به دنبال اختلافات جداگانه ، کارکنان خود را مرخص کرد ، در آخرین اختلافات خصومت ، این مرکز به خوبی بسته شده است ، در حالی که پیونگ یانگ بیشتر قول داده است که توافق نظامی 2018 را از بین ببرد.

بنا بر گزارش ها ، سئول پیشنهاد داده است كه یك فرستاده ویژه برای برطرف كردن تنش ها بفرستد ، اما پیونگ یانگ “صاف” پیشنهاد را رد کرد
همچنین در rt.com
کره شمالی تأیید “انفجار وحشتناک” را که دفتر ارتباط بین کره ای را نابود کرده است ، سئول را به خاطر پناه دادن به مدافعان متهم کردمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *