کره شمالی کره نامه نامه سال نادر را منتشر می کند – اخبار جهانی RT

رهبر کره شمالی ، کیم جونگ اون ، سال نو خطاب کتبی نادر به همشهریان خود فرستاده است ، و آنها را برای “اعتماد ناپایدار” و حمایتشان تشکر کرده ، و همچنین متعهد شده است که برای تحقق کشور به “دوره جدید” تلاش بیشتری خواهد کرد.

رهبر کره شمالی با جست و خیز از سخنرانی تلویزیونی سنتی خود در 1 ژانویه ، ارسال پیام کوتاه کوتاه را امسال ترجیح داد. به گفته رسانه های کشور ، این اولین بار است که از سال 1995 تاکنون رئیس کشور به جای اینکه از طریق تلویزیون با آنها تماس بگیرد ، کارت سال جدید ارسال می کند.

در واقع ، سال گذشته ، سخنرانی سالگرد کیم در سخنرانی او در یک جلسه مهم حزب حاکم کارگران ادغام شد. انتظار می رود وضعیت مشابهی این بار نیز برگزار شود ، زیرا کنگره حزب در اوایل ژانویه در پیونگ یانگ برگزار می شود.
همچنین در rt.com
کره شمالی برای بهبود روابط با واشنگتن در زمان ترامپ – نماینده آمریکا ، “فرصتی را هدر داد”کیم در پیام کوتاه خود با تشکر از هموطنان کره شمالی خود برای حمایت از رهبری خود ، متعهد شد که به کار خود ادامه دهد و کارهای بیشتری را برای کشور انجام دهد.

“من از مردم تشکر می کنم که بطور قابل ملاحظه ای به حزب ما حتی در مواقع سخت اعتماد کرده و از آن حمایت کردند.” کیم نوشت ، آرزو کرد “همه خانواده ها در سراسر کشور خوشبختی بیشتر و مردم عزیز ، سلامتی.”

در سال جدید نیز ، من سخت تلاش خواهم کرد تا دوره جدیدی را که آرمان ها و خواسته های مردم ما تحقق می یابد ، زودتر به ارمغان آورم.

“اوقات دشواری” که رهبر این کشور به آن اشاره کرد ، ظاهراً مشکلات اقتصادی کره شمالی است که در سال 2020 با آن روبرو شده است. همه گیری ، این کشور را بیشتر منزوی کرد ، که دهه ها تحریم های مختلفی را تحمل کرده است و اقتصاد آن سال گذشته به احتمال زیاد با یک افت شدید روبرو شده است. طبق برآوردهای تحلیلگران داده Fitch Solutions ، تولید ناخالص داخلی کره شمالی در سال 2020 به میزان 8.5 درصد کاهش می یابد.

اخبار مرتبط  پکن نسبت به اقدام متقابل هشدار می دهد زیرا ایالات متحده تمدید ویزا را برای روزنامه نگاران چینی به تأخیر می اندازد - RT World News

همچنین مشخص نیست که تا چه میزان جمعیت کشور از نظر بهداشتی تحت تأثیر همه گیری قرار گرفته است. در حالی که پیونگ یانگ معتقد است هنوز تعداد Covid-19 ندارد ، هرگونه تلاش برای به چالش کشیدن ارقام رسمی با واکنش فوق العاده عصبانی مقامات ارشد کشور ، از جمله خواهر کیم ، کیم یو جونگ مواجه شده است.
همچنین در rt.com
خواهر کیم جونگ-اون وزیر امور خارجه کره جنوبی را تهدید می کند که در موارد صفر Covid-19 پیونگ یانگ شک دارددر اوایل ماه دسامبر ، او به سخنگوی ارشد دیپلمات کره جنوبی ، کانگ کیونگ وها ، که گفت این “باورش سخت است”پیونگ یانگ هنوز هیچ مورد کرونا نداشته است. کیم یو جونگ سخنان وزیر را به باد انتقاد گرفت “بی پروا” ، هشدار می دهد که چنین اظهاراتی بیشتر به روابط مخدوش بین دو کره آسیب می زند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *