کریستوفر استیل به خاطر ادعاهای “نادرست و گمراه کننده” در پرونده بدنام خود به خسارت بانکداران روسی پرداخت می کند – RT World News

یک قاضی لندن به کریستوفر استیل ، جاسوسی پیشین انگلیس دستور داده است هزاران پوند خسارت بخاطر عدم تأیید ادعاهایی که وی در پرونده رسوایی روس خود ، که ادعا می شود روابط دونالد ترامپ با مسکو درج کرده است ، بپردازد.

استیل توسط میخاییل فریدمن و پترو آون ، بانکداران روسی از گروه آلفا ، که یکی از ادعاهای اصلی در مقاله را مطرح کردند که مسئولیت تحویل آنها را به چالش کشید ، به دادگاه کشیده شد. “مقادیر زیادی پول غیرقانونی” به رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در دهه 1990.

عدالت مارك واربی ​​از دیوان عالی انگلیس و ولز روز چهارشنبه حكم داد كه ادعای استیل علیه فریدمن و آون است “نادرست و گمراه کننده”.

شركت Steele ، Orbis Business Intelligence ، طبق قانون آن ، قانون حفظ حریم خصوصی داده های انگلیس را نقض کرد “نتوانست اقدامات موثقی را برای تأیید این ادعا انجام دهد ،” واربی ​​گفت: و اکنون 18،000 پوند (حدود 22،600 دلار) خسارت به هر یک از بانکداران پرداخت می کند.

فریدمن در بیانیه ای گفت که هست “خوشحال” با نتیجه دادگاه. وی تأکید کرده است که ادعاهای این پرونده مبنی بر این که گروه آلفا به نوعی پیوندی بین دولت روسیه و مبارزات انتخاباتی ترامپ در جریان انتخابات سال 2016 بوده است ، کاملاً بی اساس است.

“از زمانی که این اتهامات مضحک برای اولین بار در ژانویه سال 2017 منتشر شد ، من و همکاران من در عزم ما قاطع و بی پشتیبان بوده ایم تا اثبات کنیم که آنها نادرست هستند و از طریق این پرونده ، ما در نهایت موفق به این کار شده ایم.” فریدمن گفت.
همچنین در rt.com
وقتی نوار pee-pee با شکست مواجه شد: جاسوسی بالای “Russiagate” کریستوفر استیل با داستان جدید توطئه کرملین بازگشتمبارزات انتخاباتی هیلاری کلینتون استیل ، افسر سابق MI6 را در سال 2016 از طریق واسطه ها استخدام کرد تا کثیفی های نامزد ریاست جمهوری ریاست جمهوری را ریشه کن کند. پرونده ای که وی سرانجام تهیه کرد شامل طیف های مختلفی از ادعاهای عجیب و غریب است – از طرف تیم ترامپ که از روسیه درخواست کمک در انتخابات کرملین برای جعل نامزد جمهوری خواهان با فیلمبرداری از وی که دو روسپی در حال ادرار در تختخواب در اتاق هتل مسکو بود ، درخواست کمک کرد.

این پرونده پس از انتشار اطلاعات در رسانه ها ، سرمقاله هایی را در آمریکا ایجاد کرده است ، اما هیچ یک از ادعاهای آن تاکنون تأیید نشده است. یک کاوش طولانی و پر هزینه به سرپرستی مشاور ویژه روبرت مولر دریافت که هیچ تبانی میان ترامپ و روسیه وجود ندارد ، در حالی که یک منبع اصلی برای این پرونده اصرار داشت که سخنان وی بوده است “نادرست یا اغراق آمیز”.
همچنین در rt.com
شش دروغ بزرگ به شما گفته شده است در مورد Russiangateحتی خود استیل در سال 2018 اعتراف کرد که تمام هدف این پرونده فراهم کردن زمینه ای برای کلینتون برای به چالش کشیدن پیروزی ترامپ در رأی گیری ریاست جمهوری 2016 است.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

اخبار مرتبط  لوكاشنكو "خواستار پاسخ" است ، زیرا رئیس KGB او را در مورد "مزدوران روسی بازداشت شده در بلاروس بازداشت می كند - RT World News

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *