کشاورزان آفریقای جنوبی به دادگاهی حمله کردند که در آن دو نفر قتل یک کارگر سفید مزرعه را برگزار کردند – RT World News

کشاورزان هنگام حمله به دادگاهی در شرق آفریقای جنوبی در روز سه شنبه ، جایی که دو مظنون به دلیل قتل وحشیانه یک مدیر جوان مزرعه برای حضور در دادگاه حاضر شدند ، تیراندازی و علائم “Boer Lives Matter” را به همراه داشتند.

Sekwetje Isaiah Mahlamba ، 32 ساله و Sekola Piet Matlaletsa ، 44 ساله ، که روز شنبه دستگیر شدند ، صبح روز سه شنبه در دادگاه قاضی Senekal در ایالت آزاد برای جلسه دادگاه مقدماتی بودند.

این دو نفر متهم به کشته شدن برندین هورنر 21 ساله هستند که جسد وی جمعه حدود ساعت 6 صبح به وقت محلی پیدا شد و به یک تیر در مزرعه ای که وی در شهر پل روکس اداره می کرد ، بسته شده بود. او چندین زخم برداشته بود و در همان حوالی چاقو کشف شد.

بیشتر بخوانید: “ما همیشه متفاوت رفتار می کنیم”: خویشاوند زن بومی کانادایی که در گفتگوهای پزشکی کبک با RT در بستر مرگ قسم خورده است

مرگ هورنر تنها چند روز پس از کشته شدن شانتل کرشاو ، کشاورز 44 ساله سفیدپوست ، که در 30 سپتامبر در گاراژ خود خفه شده بود ، رخ داد. یک گروه نگهبان محله مظنونان به حمله وی را تحویل پلیس دادند.

روز سه شنبه در حالی که هزاران نفر در اعتراض به کشتار کشاورزان سفیدپوست به سنکال سرازیر شدند ، در خارج از دادگاه تنش ایجاد شد.

اخبار مرتبط  زمان پولشویی؟ Covid-19 می تواند با پول نقد به مدت 28 روز زنده بماند - RT World News

این تصاویر نشان می دهد که تظاهرکنندگان خشمگین به بالای یک ون پلیس می روند که بعداً آتش گرفته شد.

همچنین جمعیتی که توسط سلولهای نگهدارنده مظنونین در حال تجمع بودند ، در حالی که برخی از معترضین نشانه هایی از جمله برخی از آنها را قرائت می کردند ، نشان داده شده است “بوئر مهم است”.

به نظر می رسد فیلم های دیگر کاروانی از تراکتورها را نشان می دهد که به دادگاه می روند ، در حالی که گفته می شود یک فیلم نشان می دهد پلیس در حال پرتاب یک گلدان اشک آور به سمت معترضان است.

سخنگوی پلیس Motantsi Makhele گفت که جلسه دادگاه برای درخواست وثیقه رسمی به 16 اکتبر موکول شده است. وی گفت كه كشاورزان معترض خواستار تحویل مظنونان به آنها شده اند و هنگام ورود به سلولها به اموال دادگاه آسیب رسانده اند.

“دو گلوله از این گروه شلیک شد اما هیچ کس زخمی نشد” ماخله گفت TimesLive. “تا کنون وضعیت متشنج است ، اما تحت کنترل است.”

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *