کشتی کروز به مهاجران کمک می کند تا از انفجار جدید آتشفشان سنت وینسنت که از فضا قابل مشاهده است فرار کنند (عکس) – اخبار جهانی RT

به دنبال یک انفجار دیگر گاز و خاکستر از آتشفشان سنت وینسنت لا سوفیرر در روز جمعه ، یک کشتی تفریحی به کمک آمد و گروهی از افراد خارجی را تخلیه کرد ، زیرا انفجارها از راه دور ادامه داشت.

عملیات نجات در پایان یک هفته فوران بود که از 9 آوریل آغاز شد و در حال حاضر حدود 20،000 نفر را مجبور به فرار کرده است.

Royal Caribbean Cruises ’Reflection Celebrity Reflection در بندر پایتخت کینگستاون در حالیکه خانواده هایی با کودکان خردسال درگیر بودند و همچنین گروههایی از دانشجویان دانشکده پزشکی ترینیتی با نگرانی در صف صف فرار از خشم آتشفشان قرار گرفتند.

تماس نزدیک افراد آلوده به Covid-19 از سوار شدن به ناوشکن منع شد ، در حالی که مشاوره رسمی سفر در مورد کشتی های تفریحی صادر شده توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده ، که اضافه می کند افراد تخلیه شده باید یک بار با اطمینان به کشور خود بازگردند خارج از جزیره

در همین حال ، هزاران نفر از مردم محلی در پناهگاه های اضطراری گیر افتادند و آینده نامشخصی در پیش رو دارند – وضعیتی که با منابع آب آلوده و سنگینی خاکستر آتشفشانی باعث فروپاشی سقف خانه های متروکه آنها می شود.

انفجار جمعه بود “آنقدر بزرگ است که بتواند از طریق ابر شکاف بکشد” به گفته ریچارد رابرتسون ، دانشمند ارشد در مرکز تحقیقات لرزه نگاری دانشگاه هند هند ، که اضافه کرد ستون خاکستر و دود ، “احتمالاً تا 8000 متر بلند شده است [26,000 feet]”

یک رویداد مشابه آتشفشانی در سال 1902 ماه ها ادامه داشت و در نهایت حدود 1700 نفر کشته شدند ، اگرچه در فوران هفته گذشته هیچ کشته ای گزارش نشده است ، به دلیل هشدارهای قبلی ، که به مردم اجازه می داد در مدت زمان زیادی فرار کنند.

اخبار مرتبط  "موساد در محل کار"؟ توییتر با حدس و گمان در مورد دخالت ایالات متحده و اسرائیل پس از قتل دانشمند برجسته ایرانی منفجر می شود - RT World News
همچنین در rt.com
سنت وینسنت با بزرگترین فوران که هنوز مردم محلی هشدار داده اند که فوراً جزیره را برای مناطق امن تر ترک کنند (VIDEOS) لرزیدماهواره هایی که توسط ناسا ، اداره ملی اقیانوسی و جوی ایالات متحده (NOAA) اداره می شوند و Maxar Technologies وحشیانه انفجار اولیه و شرایط شدید هوا و حوادث جوی متعاقب آن را به دست آورد.

ماهواره آب و هوایی NOAA’s GOES-16 و سیستم مشترک ماهواره ای قطبی با گذشت زمان از پراکندگی خاکستر و گرد و غبار به آسمان ، که بعداً در جزیره محاصره شده کارائیب بارید ، فیلم هایی از زمان متلاطم بالای آتشفشان را ضبط کردند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *