کشورهای عضو اتحادیه اروپا نمی توانند درباره معاملات واکسن Covid-19 خودشان – von der Leyen – اخبار جهانی RT مذاکره کنند

رئیس کمیسیون اروپا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا درباره سفارش دادن واکسن Covid-19 در معاملات جانبی هشدار داده و گفته است که این تلاش های اتحادیه اروپا برای مقابله با را تضعیف می کند.

روز جمعه ، اورسولا فون در لاین ، رئیس کمیسیون اروپا در سخنرانی خود گفت که اتحادیه اروپا بیش از دوز کافی برای همه افراد در اتحادیه اروپا سفارش داده است ، زیرا بروکسل از خرید 300 میلیون دوز دیگر از تزریق Pfizer خبر داد.

فون در لاین از این فرصت استفاده كرد و به كشورهای عضو هشدار داد كه از انجام معاملات خود با تولیدكنندگان واكسن خودداری كنند.

“تنها چارچوبی که ما در حال مذاکره هستیم 27 است. ما این کار را با هم انجام می دهیم و هیچ کشور عضو بر اساس این الزام قانونی مجاز به مذاکره موازی یا قرارداد موازی نیست.” فون در لاین در بروکسل به خبرنگاران گفت.

کل نمونه کارها 2.3 میلیارد دوز واکسن را پوشش می دهد ، بنابراین این مقدار برای واکسیناسیون کل جمعیت اروپا بیش از حد است.

اظهارات رئیس جمهور به دنبال انتقادات قابل توجهی مبنی بر اینکه اتحادیه اروپا دوزهای کافی را سفارش نداده است و روند انتشار آن بسیار کند است.

اخبار مرتبط  AG Barr به هالیوود ، Big Tech و آکادمی های ایالات متحده هشدار می دهد که به پکن "قول ندهند" - RT World News

برنامه واکسیناسیون اتحادیه اروپا پس از تأیید واکسن Pfizer توسط تنظیم کننده اروپا در 27 دسامبر آغاز شد.
همچنین در rt.com
فرانسه از کمپین Covid-19 دفاع می کند زیرا منتقدان مقامات بهداشتی را واکسینه می کنند که فقط در هفته اول 516 نفر را واکسینه کرده استدر اوایل هفته جاری ، اتحادیه اروپا دومین واکسن خود را که توسط شرکت بیوتکنولوژی Moderna آمریکا تولید شده است ، تصویب کرد و احتمالا از هفته آینده شروع به کار می کند.

کشورهای اروپایی بسیار عقب هستند از انگلستان ، جایی که واکسیناسیون از 8 دسامبر آغاز شد. در حال حاضر دو داربست توسط پزشکان انگلیس انجام می شود.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *