کشیش در حالی ادعای سیاه نمایی می کند که گفته است به دلیل ادعای رابطه جنسی با نوجوان ممنوع شده است – RT World News

کشیشی که به دلیل ادعای رابطه جنسی با یک دختر نوجوان در مالت در دادگاه است ، از گفتن دسته جمعی و انجام مقدسات محروم شده است.

این مجازات در حالی صورت می گیرد که وکلای کشیش ادعا می کنند که این جوان 40 ساله توسط این نوجوان که به او اجازه نمی داد رابطه توافقی را خاتمه دهد ، مورد باج دهی قرار گرفت.

گفته می شود فعالیت های جنسی به ژوئن 2017 برمی گردد ، زمانی که دختر 15 ساله بود – زیر سن رضایت در مالت. روزنامه تایمز مالت گزارش می دهد که این رابطه حدود دو سال و نیم به طول انجامیده است.

وکلای این کشیش به دادگاه گفتند که دختر به کشیش دستور داده است که او را باردار کند ، کشیش را ترک کند و با او ازدواج کند. وی همچنین تهدید کرد که وی را به اسقف اعظم ، پلیس و والدینش معرفی خواهد کرد.

اخبار مرتبط  انفجار عظیم حومه پایتخت اردن را لرزاند (ویدئو) - اخبار جهانی RT
همچنین در rt.com
حداقل 3000 کودک قربانی سو to استفاده جنسی توسط کلیسای کاتولیک فرانسه شدنددادستانی باج گیری را تأیید کرد و افزود که کشیش در چرخه معیوبی قرار داشت که نمی توانست از آن خارج شود.

یک بازرس تحقیق در مورد این پرونده گفت که این نوجوان به پلیس گفت این زوج فعالیت های مختلف جنسی با یکدیگر انجام داده اند ، اما رابطه جنسی نداشته اند. کشیش در چند ماه قبل از 16 سالگی دختر ، که سن رضایت در کشور مدیترانه است ، مرتکب جرائم شد.

دادگاه انتشار نام کشیش و همچنین نوجوان را به همراه سایر جزئیاتی که می تواند هویت آنها را فاش کند منع کرده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *