کلیسای جامع در آلمان مجسمه شاه نژاد نژادپرستانه نژاد پرستانه دهه 1920 را از شب میلاد خود – RT World News

مجسمه 100 ساله یک پادشاه سیاه پوست از نمایش مولودی کلیسای جامع در جنوب آلمان ممنوع شده است ، زیرا برخی از اعضای این کلیسا آن را “نژادپرستانه و نفرت انگیز” خواندند. گرچه دیگران می گویند نباید حذف یا پنهان شود.

ناحیه کلیسای انجیلی اولم در جنوب کشور روز یکشنبه اعلام کرد که این سه خردمند را از نمایش های کریسمس در کلیسای جامع اولم در این فصل جشن حذف خواهد کرد. این مجسمه ها شامل شکل شاه ملچیور است که پوست سیاه تیره ، لب های قرمز بزرگ و حالت قوز شده وی نامیده می شود “نژاد پرست.”

این اقدام در حالی است که در حال ادامه بحث نژادی در آلمان است ، که اخیراً خواستار تحقیق درباره نژادپرستی در نیروی پلیس این کشور شد.

رئیس ارشد کلیسای جامع ، ارنست-ویلهلم گول ، گفت که اعضای کلیسای وی حکاکی چوبی را به عنوان “نفرت انگیز و نژادپرستانه”
همچنین در rt.com
آلمان ، فرانسه و انگلیس پیشنهاد می کنند روسیه را به دلیل ادعای مسمومیت ناوالنی ، شخصیت مخالف ، تحریم کننداو گفت: “به عنوان مثال ، شکل چوبی Melchior ، با لبهای ضخیم و قامت نامرتب ، از دید امروز کاملاً نژادپرستانه تلقی می شود.”

سخنگوی ابتکار عمل برای سیاه پوستان در آلمان از این اقدام استقبال کرد و گفت “این نشان می دهد که اکنون رویکرد سازگارتر به نژادپرستی وجود دارد.”

علاوه بر این ، دین همچنین از خوانندگان کارول کریسمس خواست که این کار را نکنند “استفاده از blackface” این کریسمس.

رسم استفاده از آرایش مشکی برای کودکان که آواز می خوانند ، در سالهای اخیر بحث برانگیزتر شده است و امسال به دنبال جنبش Black Lives Matter که در ایالات متحده شکل گرفت ، اهمیت بیشتری پیدا می کند.

اخبار مرتبط  ایران حملات سایبری ناشی از انفجارها و آتش سوزی ها در سراسر کشور را انکار می کند ، و خسارات وارده را ایفا می کند - RT World News

گل افزود: “نژادپرستی روزمره بسیار گسترده تر از آن است که برخی می خواهند اعتراف کنند. این در مورد ممنوعیت پادشاه سیاه از گهواره نیست. این واقعاً نژادپرستانه خواهد بود. “
همچنین در rt.com
کنترل خسارت اورولین میشل اوباما برای BLM تلاشی بدبینانه برای روشن کردن مردم آمریکا برای رای دادن به بایدن است“این در مورد نمایندگی شاه سیاه پوست توسط هنرمند است. او در حال خدمت به کلیشه های نژادپرستانه است “ رئیس افزود.

ملچیور یکی از 23 چهره ای است که برای مسیحیت وزارت در دهه 1920 توسط مارتین شیبل مجسمه ساز و منبت کار چوب تراشیده شده است.

در واکنش به این تصمیم ، اسقف ایالت وورتمبرگ ، كه اولم را تحت پوشش خود دارد ، فرانك اوتفرید جولای گفت “قایم شدن” تاریخ آلمان راهی صحیح نبود.

“برای آویزان کردن چنین چیزی یا کنار گذاشتن یا پنهان کردنش در یک موزه ، فکر می کنم این روش بدتر باشد” او به DPA گفت. “منطقی نیست که گذشته را با عقاید فعلی خود منطبق کنیم. شما باید آنها را توضیح دهید و امروز آنها را در یک ارزیابی انتقادی قرار دهید. “

گول گفت که او می خواهد جامعه با تصمیم کامل درباره آینده مجسمه ملچیور بحث کند “در صلح و سکوت” در سال جدید.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *