کلیه بیمارستان ها از بیماران Covid-19 در پکن آزاد شدند – RT World News

در یک پیشرفت امیدوارکننده ، آخرین بیماران کروناویروس باقی مانده از بیمارستان در پایتخت چین مرخص شده اند ، جایی که اقدامات قرنطینه “مانند زمان جنگ” فقط دو ماه پیش به اجرا درآمد.

خبرگزاری دولتی شین هوا در روز چهارشنبه گزارش داد ، هیچ بیمارستانی در پکن اکنون با موارد Covid-19 سر و کار ندارد. دو بیمار آخر ، که در بیمارستان دیتان پکن تحت معالجه بودند ، روز گذشته به خانه اعزام شدند.

مقامات بهداشت و درمان این شهر گفتند كه یكی از این موارد به سنبله در عفونت های كورو ویروسی در شمال شرقی شهر دالیان نسبت داده شده است ، در حالی كه دیگری این را در خارج از كشور گرفتار كرده است. در همین حال ، هیچ مورد جدید منتقل شده محلی یا بدون علامت در کل پایتخت چین ثبت نشده است ، جایی که 21.5 میلیون نفر زندگی می کنند.

به همین ترتیب ، هیچ مورد جدید Covid-19 به صورت محلی در سرزمین اصلی چین منتقل نشده است. روز سه شنبه تعداد 15 عفونت ناشی از خارج از کشور ثبت شد. تاکنون ، این کشور تقریباً 90،000 مورد و بیش از 4700 کشته گزارش داده است.

اخبار مرتبط  IBM از دولت آمریكا می خواهد تا كنترل های جدیدی را در سیستم های تشخیص چهره برای "رژیم های سرکوبگر" اتخاذ کند - RT World News

در اوایل ژانویه ، اولین موارد Covid-19 در داکسینگ ، یکی از مناطق پکن ، کشف شد که ویروس به سرعت در پایتخت پخش شد. مقامات شهری در ابتدا محكوم به سختی عمل كردند ، كه درنهایت دراماتیک تلقی می شد ، كه تا تابستان ادامه داشت ، وقتی بعضی از محدودیت ها به تدریج برداشته شد.
همچنین در rt.com
پاسخ “شبیه زمان جنگ” در پکن به عنوان Covid-19 بازار محلی را به کانون تبدیل می کندبا این وجود ، پس از کشف خوشه جدیدی از موارد Covid-19 در بازار مواد غذایی محلی Xinfadi ، پکن در اواسط ژوئن شاهد افزایش سن عفونت ها بود. “زمان جنگ” اقدامات کنترل بیماری در منطقه اطراف فنگتای اعمال شد ، زیرا مقامات از ترس مجدد این بیماری همه گیر بودند.

به طور کلی ، نشانه هایی وجود دارد که پایتخت در سرکوب تاج ویروس موفق بوده است. مقامات به تازگی دستورالعمل طولانی مدت برای پوشیدن ماسک در اماکن عمومی را برداشته اند ، با مشاغل ، مدارس و مکانهایی که معمولاً به آنها مراجعه می کنند مجاز به کار هستند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *