کل کابینه ژاپن استعفا داد – از جمله نخست وزیر آبه – پیش از رای گیری پارلمان برای تأیید رهبر جدید – RT World News

نخست وزیر ژاپن ، شینزو آبه ، به همراه کابینه اش رسماً استعفا داده اند تا راه را برای جانشین خود که پس از کناره گیری رهبر بلند مدت به دلیل مشکلات بهداشتی در حال تأیید در پارلمان است ، استعفا دهند.

آبه در جلسه نهایی کابینه خود در روز سه شنبه شرکت کرد ، و در حالی که نمایندگان مجلس برای رای گیری برای تأیید نخست وزیر جدید آماده می شوند ، بیانیه ای مشتاقانه درباره زمان خود برای رهبری ملت ارائه کرد.

“من روح و جان خود را صرف بهبود اقتصادی و دیپلماسی کردم تا از منافع ملی ژاپن از زمان بازگشت به قدرت محافظت کنم.” آبه قبل از جلسه به خبرنگاران گفت.
همچنین در rt.com
یوشیهیده سوگا ‘مرد راست وفادار’ آبه توسط حزب حاکم انتخاب شده تا جانشین وی به عنوان نخست وزیر ژاپن شودیوشیهیده سوگا – در حال حاضر دبیر ارشد کابینه ، که به عنوان یکی از نزدیکان نخست وزیر در نظر گرفته می شود – روز دوشنبه به جای آبه به عنوان رهبر حزب حاکم لیبرال دموکرات انتخاب شد و با اطمینان از تأیید روز چهارشنبه اطمینان حاصل می شود اکثریت پارلمانی حزب.

اخبار مرتبط  فنلاند در میان تظاهرات جهانی ضد نژادپرستی "جزیره سیاه" تغییر نام داد - RT World News

سوگا که اصلاح طلب خود است ، گفت: اولویت اصلی او در کار مبارزه با بیماری همه گیر ویروس کرونا و حمایت از اقتصادی است که در بحران بهداشت و درمان درگیر است ، اما وی همچنین قول داده است که برخی از اولویت های آبه ، از جمله “Abenomics” خود را دنبال کند. سیاست های پولی آسان با محرک های مالی.

آبه ، باسابقه ترین نخست وزیر ژاپن ، ماه گذشته استعفای خود را اعلام کرد و به یک مسئله جدی بهداشتی اشاره کرد که به او امکان ادامه هدایت را نمی دهد ، حتی در ماه آگوست تعداد بازدید از بیمارستان منجر شد. در جلسه روز سه شنبه کابینه ، نخست وزیر پیشین که به زودی می گوید وضعیت وی در حال بهبود است ، ضمن تشکر از حمایت شهروندان ضمن تشویق آنها به عقب نشینی از جانشین وی.
همچنین در rt.com
هرکسی که جایگزین شینزو آبه شود ، پوسیدگی آهسته و تبعیت ژاپن از آمریکا احتمالاً ادامه خواهد یافتفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *