“کنترل كنندگان نخبه” می توانند خود را از اچ آی وی بدون هیچگونه معالجه درمانی درمان كنند ، ادعای تحقیقات بمب گذاری – RT World News

تحقیقات فوق العاده دستیابی به موفقیت نشان داده است که گروه کوچکی از افراد آلوده به اچ آی وی ، که “کنترل کننده های نخبه” نامیده می شوند ، می توانند بدون هیچ گونه کمک پزشکی خود را از شر خلاص کنند.

مطالعات متعدد قبلی که طی چند سال انجام شده بود ، نشان داده است که تعداد بسیار کمی از 38 میلیون نفری که به ویروس مخوف آلوده شده اند ، قادر به سرکوب آن بدون هیچ گونه درمانی هستند.

یافته جدید جالب توجه نشان داده است که زیرمجموعه ای حتی کوچکتر از “کنترل کننده های نخبه” به نظر می رسد که قادر به از بین بردن HIV از بدن خود کاملا بدون استفاده از دارو هستند.

این کشف حیرت انگیز است زیرا HIV یک بیماری مادام العمر است که هیچ درمان پزشکی برای آن وجود ندارد. در اکثر قریب به اتفاق موارد ، مبتلایان برای کنترل ویروس و متوقف ساختن سندرم نقص ایمنی اکتسابی (AIDS) به درمان ضد رترو ویروسی روزانه (ART) نیاز دارند.

“آنچه در مورد این افراد اتفاق می افتد ، که ما آنها را کنترل کننده های نخبه می نامیم ، ممکن است درمان HIV-1 را روشن کند و همچنین به ما کمک می کند تا درک کنیم که چگونه یک فرد مبتلا به HIV ممکن است ویروس را کنترل کند و از بیماری های مرتبط با HIV جلوگیری کند.” کیت هوتز ، محقق کهنه کار HIV ، که مدیر بخش بیماریها و منابع خون در انستیتوی ملی قلب ، ریه و خون است ، توضیح داد.

اخبار مرتبط  4 نفر در حمله پلیس به خانه مظنون پس از 'سر بریدن تروریستی' از معلم فرانسوی دستگیر شدند - RT World News
همچنین در rt.com
“شما ایدز ندارید”: مستند RT مهمترین منکر HIV در روسیه است (VIDEO)در مطالعه جدید ، متخصصان بیمارستان عمومی ماساچوست ، هاروارد و انستیتوی فناوری ماساچوست بیش از 1500 کنترل کننده نخبه را مطالعه کردند. تحقیقات آنها نشان داد که این افراد به نتایج حذف ویروس دست یافته اند که قبلاً فقط پس از سالها تحت درمان شدید پزشکی مشاهده شده بود.

نویسندگان می گویند که کنترل کننده های نخبه نزدیکترین چیز به یک چیز ممکن هستند “درمان طبیعی” برای ویروس ، که از زمان ظهور اپیدمی در اوایل دهه 1980 بیش از 33 میلیون نفر جان خود را از دست داده است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *