کنسول چین در میان اتهامات جاسوسی و دستور بسته شدن کنسولگری هیوستون خواستار اثبات است – RT World News

سؤال كنسول چینی هیوستون وقتی از وی خواسته شد درمورد اتهامات جاسوسی اظهارنظر كند ، به رسانه ها گفت كه آمریكا باید واقعیت هایی را اثبات كند كه گناه ادعایی چین را اثبات می كند.

هرگز انتظار نداشتم [to be] مثل این رفتار می شود ،سرکنسول کای وی در مصاحبه ای اظهار داشت ، اظهار نظر در مورد دستور ایالات متحده برای بسته شدن کنسولگری هیوستون در 72 ساعت.

این تصمیم روز چهارشنبه صادر شد “به منظور محافظت از مالکیت معنوی و آمریکایی ها” ، با توجه به وزارت امور خارجه

در همین حال ، مقامات آمریکایی عجله کردند که چین را به جاسوسی و سرقت اسرار دولتی متهم کنند.

سناتور فلوریدا ، مارکو روبیو حتی ادعا کرد که کنسولگری مورد نظر “یک مرکز جاسوسی عظیم“سناتور مارك وارنر از ویرجینیا به NBC گفت كه”حداقل برای دو سال“نگرانی ها زیاد شده است”تلاش های حزب کمونیست چین برای سرقت از مالکیت معنوی ما.
همچنین در rt.com
افزایش تنش های آمریکا و چین بار اضافی غیرقابل تصوری را برای اقتصاد آمریکا ایجاد می کند – پروفسور وولف به Boom Bustاخبار مرتبط  دو کلمه جادویی نوجوان را از 62 روز اغما "فیله مرغ" برانگیخت - RT World News

سرکنسول چین وقتی از وی خواسته شد تا درباره ادعاهای جاسوسی اظهارنظر کند ، اظهار داشت که واقعیت ها باید ارائه شود.

شما باید شواهدی به ما بدهید ، از واقعیت ها چیزی بگویید،” او جواب داد.

میدانم [Americans] فراخوانی کنید که حاکمیت قانون است و شما این را دارید که تا زمانی که اثبات نشده باشید مقصر نیستید [guilty].

مأموریت هیوستون تنها کسی نیست که ایالات متحده مظنون به فعالیت ناسازگار با وضعیت دیپلماتیک کارمندانش باشد.

FBI معتقد است که یک محقق چینی متهم به تقلب در ویزا و پنهان کردن روابط با ارتش ، در کنسولگری چین در سان فرانسیسکو پنهان شده است.
همچنین در rt.com
ایالات متحده ادعا می کند چین “دانشمند جاسوسی نظامی” را در کنسولگری SF پنهان کرده است. پکن آن را آزار و اذیت با تعصب می نامدفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *