کن ، اما به شکل های مختلف؟ وقتی جشنواره تعطیل Covid-19 را تمدید می کند ، جشنواره های فیلم باید تغییر دهند – RT World News

برگزارکنندگان جشنواره بین المللی فیلم کن هنوز امسال از برگزاری آن “یک راه یا دیگری” امتناع ورزیده اند ، اما تصدیق کرده اند که به دلیل قفل شدن طولانی مدت کرو ویروس در “شکل اصلی” آن غیرممکن است.

این جشنواره که به عنوان تخته سنگ برای انواع مختلفی از فیلم ها خدمت می کند ، در ابتدا قرار بود در تاریخ 12 ماه مه آغاز شود. ماه گذشته ، برگزار کنندگان اعلام کردند که بعد از اعلام رئیس جمهور امانوئل ماکرون ، آن را به اواخر ماه ژوئن موکول می کنند. “جنگ” روی تاج ویروس قرار گرفت و فرانسه را در آن بست.

در روز دوشنبه ، با این حال ، ماکرون اعلام کرد که قفل قفل تا 11 ماه مه تمدید خواهد شد و رستوران ها ، کافه ها و سایر مکان های تجمع عمومی – مانند سینماهای سینما – حداقل تا اواسط ماه ژوئیه بسته خواهند بود.
همچنین در rt.com
“ما آماده نشده ایم”: ماکرون قفل کردن فرانسه را تا 11 ماه مه تمدید می کنداین امر باعث شده است كه برگزاركنندگان كن اعلام كنند كه این تأخیر برنامه ریزی شده است “دیگر گزینه ای نیست.” تأخیر بیشتر آن به معنای همپوشانی با جشنواره بین المللی فیلم ونیز است که برای اواخر ماه اوت برگزار شده است – با فرض اینکه این دلیل هم به دلیل همه گیر شدن لغو نمی شود.

“فرض کنید که جشنواره د کن می تواند امسال به شکل اصلی برگزار شود ، به سختی دشوار است.” الكساندر بور سخنگوی جشنواره در بیانیه ای گفت. توصیف جشنواره به عنوان “ستون اساسی برای صنعت فیلم ،” بور گفت كه برگزاركنندگان با مشاغل فيلم در فرانسه و خارج از كشور بحث و گفتگو كرده اند “همه شرایط احتمالی” برای ساختن کن 2020 “واقعی ، در [one] راه یا دیگری.”

پس از پایان بحران سلامتی ، “ما مجبوریم دوباره اهمیت سینما و نقشی را که اثرات آن ، هنرمندان ، متخصصان ، سینماها و مخاطبان آنها در زندگی ما بازی می کند ، تکرار و اثبات کنیم.” بورگ افزود.

اخبار مرتبط  انفجار کامیون نفتکش کشنده در چین وسیله نقلیه پاره شده را که از طریق هوا در حال پرواز است ، ارسال می کند (VIDEO) - RT World News

جشنواره کن که در سال 1946 تأسیس شد ، تنها در تاریخ خود ، در طول شورش دانشجویی در سال 1968 ، یک بار لغو شد. مدتهاست است که یک مکان اصلی برای استودیوهای بزرگ و فیلمسازان مستقل است تا عناوین خود را در بزرگترین گردهمایی جهانی منتقدین فیلم و روزنامه نگاران آغاز کنند. درست در سال گذشته ، برنده شدن در نخل آرزو برنده بهترین فیلم ، انگل بونگ جون هو را به موفقیت تجاری و بهترین فیلم برنده جایزه اسکار در اسکار برد.
همچنین در rt.com
جشنواره فیلم کن تا پایان ماه ژوئن به دلیل تاج گذاری به تعویق افتادتعدادی از عناوین ، از انیمیشن Wes Anderson ، The French Dispatch French و Pixar با ویژگی انیمیشن Soul تا دنباله Top Gun ، ماوریک ، ساخته شده اند و قرار است در جشنواره امسال به نمایش برتر برسد.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *