کودکان جدید “سالم” می توانند بار کافی از كروناویروس برای بستری در بزرگسالان داشته باشند – یافته های جدید تحقیق – RT World News

در خبرهای بسیار نگران کننده برای سیاستگذاران در سراسر جهان ، تحقیقات جدید حاکی از آن است که کودکان بدون علامت ، در غیر این صورت “سالم” می توانند تا دو برابر بار ویروسی بیماران بزرگسال Covid-19 بستری شده را تحمل کنند.

از آنجا که تابستان در نیمکره شمالی به پایان می رسد ، در میان نگرانی های معلمان و کارمندان مراکز مراقبت های روزانه ، انتظار می رود که بچه ها طی هفته های آینده به مدرسه بازگردند.

با این حال ، تحقیقات جدید انجام شده در دو بیمارستان در بوستون در اوج شیوع کرونا ویروس نشان داد که با وجود انقباض ویروس با نرخ پایین تر از بزرگسالان و اغلب علائم خفیف تر یا بدون علائم ، بچه ها ممکن است در واقع بارهای ویروسی بالایی داشته باشند.
همچنین در rt.com
بایدن به ترامپ می گوید “هیچ معجزه ای پیش نمی آید” ، پس قول می دهد تا جلوی ویروس … را با “حقیقت Covid و ماسک های اجباری” متوقف کند؟محققان در بیمارستان عمومی كودكان ماساچوست (MGH) در بوستون هشدار می دهند كه این مهربان بالقوه مسری Typhoid Marys هرگونه عفونت ویروسی احتمالی را به جلو و عقب بین مدرسه و خانه منتقل می كنند و خطر شیوع آینده را افزایش می دهند.

“در طول بیماری همه گیر Covid-19 ، ما به طور عمده افراد علامتی را مورد بررسی قرار داده ایم ، بنابراین به این نتیجه نادرست رسیده ایم که اکثریت قریب به اتفاق افراد آلوده بزرگسال هستند.” گفت: MGH متخصص گوارش کودکان دکتر آلسیو فاسانو.

با این حال ، نتایج ما نشان می دهد که بچه ها در برابر این ویروس محافظت نمی شوند. ما نباید کودکان را به عنوان توزیع کنندگان بالقوه تخفیف دهیم. ”

محققان 192 کودک کودک بین 0 تا 22 سال را مورد بررسی قرار دادند و دریافتند که 49 نفر دارای SARS-CoV-2 هستند ، ویروس ویروسی که باعث Covid-19 می شود ، در حالی که 18 نفر دارای سندرم التهابی چند سیستم در کودکان بودند (MIS-C) ، بیماری مربوط به این بیماری

اخبار مرتبط  معترضین ضد قفل و طرفدار انتخاب در ورشو ، محاصره ترافیک و اعتصاب زنان که برای بعدی برنامه ریزی شده است (عکس) - RT World News

49 جوان ، بویژه در دو روز اول پس از انقباض آن ، سطح کورو ویروس بسیار تکان دهنده ای در راه های هوایی خود داشتند.

“من انتظار نمی رود بار ویروسی خیلی زیاد باشد ،” گفت که ریونولوژیست کودکان MGH دکتر لائل یونکر. وی گفت: “شما به یک بیمارستان فکر می کنید ، و همه اقدامات احتیاطی که برای معالجه بیماران بزرگسالی انجام می شود ، اما بارهای ویروسی این بیماران بستری به طور قابل توجهی پایین تر از [that of] یک “کودک سالم” که با بار ویروسی SARS-CoV-2 زیاد در حال قدم زدن است. “

نکته قابل توجه این است که در این مطالعه انتقال ویروس مورد بررسی قرار نگرفته بلکه صرفاً ظرفیت بار ویروسی کودکان ، صرف نظر از علائم بیرونی ، بررسی نشده است.

تحقیقات انجام شده بر روی بیماران بالغ Covid-19 حاکی از آن است که میزان ویروسی بالاتر باعث علائم شدیدتر می شود ، اما به نظر نمی رسد این مسئله در مورد بچه ها صادق باشد. بزرگسالی را در محل لوله گذاری بستری کنید.
همچنین در rt.com
دانش آموزان ، معلمان 41 مدرسه در پایتخت آلمان کمتر از 2 هفته پس از بازگشایی به کرونا ویروس آلوده شده اندبرای وخیم تر شدن شرایط ، فصل های گرده و آنفلوانزا در آینده می تواند چالش های جدید دیگری را برای کاهش شیوع تاج ویروس ایجاد کند ، زیرا ممکن است کسانی که علائم خفیف یا بدون علائمی دارند برای مقادیر عظیم بار ویروسی کشتی باشند اما ممکن است در نتیجه بیماری های فصلی بی آزمایش شوند.

تنها نیمی از کودکان مبتلا به حاد SARS-CoV-2 مورد مطالعه دارای درجه حرارت بالایی هستند که با توجه به ترتیب درست علائم Covid-19 که با تب شروع می شود ، درجه حرارت بالاتری نیز نگران کننده تر است ، و غربالگری درجه حرارت در مدارس یک روش ناکارآمد است. برای جلوگیری از شیوع آینده

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *