کودکان زخمی که پس از حمله هوایی عربستان سعودی به منطقه مسکونی (بیمارستان) در بیمارستان یمن معالجه شدند – RT World News

یک فیلم دلهره آور از آژانس تصویری RT ، Ruptly ، کودکانی را که تحت معالجه قرار گرفته اند پس از حمله هوایی سعودی به منطقه مسکونی در شمال استان الجفف یمن ، تحت درمان قرار داده است.

مقامات محلی گفتند که در روز چهارشنبه نه نفر کشته و تقریباً به همین تعداد زخمی شدند که بیشترین قربانیان زن و کودک بودند.

یک پزشک در بیمارستان عمومی الجوف به طور فوری گفت که این مرکز پس از حمله هوایی تا چهار کودک دریافت کرده است. آنها زخم های پاره شده ای در اندام و بدنشان متحمل شده اند ، در حالی که یک کودک کوچک صورتش توسط درختچه ای مثله شده است.

هشدار! محتوای گرافیکی

https://www.youtube.com/watch؟v=u81REq3Faq0

“ما ناراحت و دردناک هستیم ، زیرا یمنی ها در حالی که مسالمت آمیز در خانه های خود نشسته اند مورد ضرب و شتم قرار می گیرند ، و امروز این کودکان و زنانی بودند که رنج کشیدند.” دکتر گفت.

عربستان سعودی و متحدانش در مارس 2015 برای کمک به بازگرداندن رئیس جمهور برکنار شده عبدابربوه منصور هادی در قدرت و مبارزه با شورشیان حوثی که کنترل اکثر کشورها از جمله پایتخت صنعا را در دست داشتند ، مداخله کردند.

اخبار مرتبط  به گزارش "محرمانه" سازمان ملل ، کره شمالی "احتمالاً" هسته های مینیاتوریزه را برای جا دادن موشک های بالستیک توسعه داده است - RT World News

از آن زمان ، یمن به یکی از بدترین فجایع بشردوستانه جهان بدل شده است ، با بیش از 100000 نفر کشته ، تخمین زده می شود چهار میلیون نفر آواره ، و بیشتر 29 میلیون ساکنان آن در حال حاضر به کمک برای بقا بستگی دارند.
همچنین در rt.com
بنا به گزارش ، بریتانیا فروش سلاح به ریاض را “غیرقانونی” محاصره نیروی دریایی یمن به رهبری عربستان سعودی می کند.اکثر تلفات غیرنظامیان در جریان درگیری ها در نتیجه حملات هوایی صورت گرفته است که ائتلاف به رهبری سعودی توسط گروه های بین المللی حقوق بشر به دلیل بمب گذاری های غیرقانونی و هدف قرار دادن زیرساخت های غیرنظامی از جمله بیمارستان ها و بازارها مقصر شناخته شده است.

یمن همچنین در معرض بیماری همه گیر Covid-19 قرار گرفته است ، که تخمین می زند سازمان ملل متحد ممکن است حتی بیشتر از پنج سال جنگ را کشته شود.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *