کویت شهروندان واکسینه نشده را از سفر به خارج از کشور منع می کند – اخبار جهانی RT

کابینه دولت ایالت خلیج فارس حکم صادر کرده است ، تنها آن دسته از شهروندان کویتی که مضراب Covid-19 را دریافت کرده اند می توانند به خارج از کشور سفر کنند ، در حالی که واکسیناسیون نشده باید در خانه بمانند.

وزارت اطلاعات کشور روز دوشنبه اعلام کرد این محدودیت ها از 22 مه به اجرا در می آیند و افرادی از گروه های سنی را که صلاحیت دریافت عکس کرونا را ندارند تحت تأثیر قرار نمی دهد.

براساس اطلاعات سازمان بهداشت جهانی ، کویت که بیش از 4.4 میلیون نفر جمعیت دارد ، تاکنون بیش از 1.1 میلیون دوز واکسن تزریق کرده است. دو جابجایی – تولید شده توسط Pfizer-BioNTech و AstraZeneca – برای استفاده توسط این کشور نفت خیز ثبت شده است.

ممنوعیت قبلی ورود شهروندان غیرکویتی همچنان ثابت مانده است و همچنین دستور صادر شده در ماه آوریل مبنی بر تعلیق کلیه پروازها از هند به دلیل افزایش عفونت ها در این کشور.

اخبار مرتبط  پلیس اسپانیا در تحقیق از پدر و پسری که فروشگاه غذاهای دریایی خود را با گلهای روم باستان تزئین کرده اند (VIDEOS) - RT World News
همچنین در rt.com
دانشمندان امارات متحده عربی در جستجوی سرنخ هایی برای غلبه بر بیماری همه گیر ، به شترهای ایمنی Covid-19 تزریق می کنندخود کویت نیز در ماه های نخست سال شاهد افزایش روزانه ویروس کرونا بوده است ، بطوریکه روزانه بین 1300 تا 1500 نفر مبتلا می شوند.

از زمان شروع همه گیری ، 276 هزار و 500 نفر در کشور آزمایش Covid-19 مثبت کرده اند. این کشور تقریباً 1600 مورد فوتی مربوط به ویروس را ثبت کرده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *