کیم جونگ اون بعد از دور دیگری از شایعات مرگ دوباره در کانون توجه رسانه ها قرار گرفت – RT World News

روزها پس از شایعات مطرح شد – دوباره – مبنی بر اینکه رهبر کره شمالی در حالت اغماء قرار دارد ، کیم جونگ اون به ریاست یک رویداد مهم سیاسی ، با ارائه دستورالعمل هایی برای ادامه تلاش “ضد بیماری همه گیر” کشورش.

رئیس کیم این سه شنبه ، با ریاست یک رئیس ، وارد جهان شد “بزرگ شده” خبرگزاري KCNA كه توسط دولت اداره مي شود ، جلسه مهمانی را گزارش كرد.

آخرین نمایش عمومی کیم بود “ارزیابی جدی” دروس آموخته شده در طی تلاش پیونگ یانگ برای مهار نامشخص “ویروس بدخیم” رهبر كره شمالي كه در اوايل سال جاري توسط رسانه هاي بين المللي مكرراً مرده اعلام شد ، ظاهراً زنده و خوب است و دستوراتي را صادر مي كند “بر نقصان غلبه کنید [in disease control] فوری. “

دور بی پایان شایعات مهلک چند روز پیش از سر گرفت ، با این که سیاستمدار کره جنوبی چانگ سونگ دقیقه با اشاره به منبع خود در چین که اطمینان داشت کیم به حالت اغما افتاده است ، اشاره کرد. ادعای دست دوم – که به دلیل گمانه زنی ها مبنی بر اینکه به خواهرش کیم یو جونگ قدرت جدیدی اعطا شده بود – به سرعت توسط رسانه های بین المللی روبرو شد و از آن زمان تا کنون گرد هم آمده است.

اخبار مرتبط  نماینده آرژانتین پس از مکیدن سینه های زن در جلسه آنلاین کنگره استعفا داد - RT World News
همچنین در rt.com
2020 به موقع گیر افتاد: شوخی پرواز می کند به عنوان کیم جونگ اون کره شمالی در حالت اغما قرار گرفته است … دوبارهشایعات مربوط به کشته شدن یا ناتوانی کیم در ماه آوریل ، هنگامی که پس از یک عمل جراحی قلبی عروقی ناموفق اعلام شد که دیگر در راس است ، چرخش خود را آغاز کرد. بعداً ، او در یک مراسم عمومی برای راه اندازی گیاه کودکی حاضر شد و مدت کوتاهی پس از آن پیام شیطانی به رهبر چین شی جینپینگ ارسال کرد.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *