کیم جونگ اون به دلیل “خبرهای دروغین” درباره سلامتی خود از هیچ چیز رنج نمی برد – سئول – RT World News

یک وزیر کره جنوبی به شایعات مرگ پیرامون رهبر شمالی پرداخته است و ناپدید شدن وی را با تمایل به محافظت از وی از Covid-19 توضیح داده است. او گفت ، سئول اطلاعاتی “مطمئن” دارد كه گمانه زنی ها را از بین می برد.

شایعات تند و تیز مبنی بر اینکه کیم جونگ اون مرده یا ناتوان است ، مبتنی بر چیزی نیست “اخبار جعلی” ، وزیر اتحاد کره جنوبی ، کیم یئون چول ، در حالی که امروز سه شنبه با نمایندگان مجلس صحبت کرد ، گفت. وی سپس گزارشی را كه هفته گذشته به نقل از CNN منتشر شد ، نشان داد كه یك عمل جراحی قلبی عروقی ناموفق ، رهبر كره شمالی را در معرض خطر جدی قرار داده است.

عملیات شبکه در حالی رخ داد که Daily NK ، یک مرکز مستقر در سئول ، ادعا می کرد که رهبر در حال بهبودی در مرکز پزشکی Hyangsan در سواحل شرقی کره شمالی است. “این نمی تواند منطقی باشد […] مرکز پزشکی Hyangsan مانند کلینیک است ، امکاناتی که قادر به انجام جراحی یا اقدامات پزشکی نباشد ، “ وزیر کیم ، به نقل از یونونپ توضیح داد.

وزیر هشدار داد ، بنابراین ، هیاهو رسانه ها پیرامون سلامتی کیم نباید به آن توجه شود.

این می تواند به عنوان یک پدیده “infodemic” دیده شود. ما ظرفیت اطلاعاتی داریم که به ما اجازه می دهد با اطمینان بگوییم علائم غیرمعمول وجود ندارد.

محل زندگی رهبر کره شمالی که در اوایل این ماه از دیدگاه عمومی ناپدید شد ، هنوز یک راز باقی مانده است. در 15 آوریل ، وی به ویژه جشن های سراسر کشور را برای جشن تولد کیم ایل سونگ ، پدربزرگش و بنیانگذار کشور کمونیست از دست داد و گمانه زنی هایی را مبنی بر عدم تمایل به دست آورد.
همچنین در rt.com
دیگر مرده نیست؟ هنگامی که پیونگ یانگ از پیام کیم استناد می کند ، رسانه ها شایعات مرگ را پس از مشاور سئول بیان می کنند که او گفته است “زنده و خوب است”اخبار مرتبط  WATCH در آلمان پس از لغو لحظه لحظه اعتراض به قفل Covid-19 درگیری ها - RT World News

ناظران به ویژه از این واقعیت که او این رویداد را از دست نداده بود – از مهمترین مناسبت در تقویم سیاسی کره شمالی – از آنجایی که وی در سال 2011 از جانب پدرش کیم جونگ ایل جانشین شد ، متعجب شد.

اما برای وزیر اتحاد کره جنوبی ، هیچ مشکلی در رد شدن از این جشن ، در هر شرایطی وجود نداشت. وی اظهار داشت كه پیونگ یانگ بر اثر ادعاهای رسمی خود كاهش حوادث بزرگداشتی راجع به اپیدمی كووید 19 – كه هیچ كس را در این كشور تلافی نكرده است.

وزیر امور خارجه كانگ كونگ – در گفتگو با كیم ، گمانه زنی ها را کنار گذاشت. “علیرغم یک سری گزارش های اخیر رسانه ها ، هیچ نشانه ای غیرمعمول در کره شمالی کشف نشده است.” او به پارلمان گفت.

سئول در روزهای اخیر سیگنال می داد که شایعات مرگ بسیار اغراق آمیز است. روز دوشنبه ، یک مشاور امنیت ملی رئیس جمهور کره جنوبی گفت که کیم است “زنده و سرحال،” همچنین با استناد به برخی گزارشهای اطلاعاتی

بعداً ، رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ – كه ادعا می كند با رئیس كیم رابطه نزدیكی برقرار كرده است – گفت كه وی دارد “ایده بسیار خوبی” در مورد او “دوستان” سلامتی. “اکنون نمی توانم در مورد آن صحبت کنم. من فقط به او آرزو می کنم ، “ او بدون توضیح به رسانه ها گفت.
همچنین در rt.com
“من فقط به او آرزو می کنم”: ترامپ می گوید که او ایده خوبی از وضعیت کیم جونگ اون داردفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *