کیم جونگ اون می گوید سوسیالیسم کره شمالی را از Covid-19 نجات داد ، حتی یک نفر هم آلوده نشد – RT World News

کیم جونگ اون ، سیستم سوسیالیستی این کشور را مدیون محافظت از کره شمالی در برابر بیماری همه گیر Covid-19 دانست و گفت: حتی یک مورد از بیماری ویرانگر جهانی در کشور او ثبت نشده است.

این ادعای جسورانه ، اگر غیر قابل تأیید باشد ، توسط کیم در یک سخنرانی تلویزیونی و پس از رژه نظامی اختصاص داده شده به هفتاد و پنجمین سالگرد تأسیس حزب کارگران حاکم مطرح شد. تصاویر ضبط شده توسط رسانه های دولتی کره شمالی نشان می داد که برخلاف برخی از تجمعات عمومی قبلی ، نه مقامات و نه نیروها در طول این رویداد ماسک صورت استفاده نکردند.

کیم ، که گاهی اوقات بسیار احساساتی به نظر می رسید ، گفت که از اینکه کسی در شمال به این بیماری مبتلا نشده است سپاسگزار است ، دستاوردی که وی تا حدی به سیستم سیاسی سوسیالیست کشور نسبت داد. وی با آرزوی بهبود سریع افراد مبتلا به بحران بهداشت جهانی ، گفت که با پایان یافتن این مشکل ، مردم دو کره دیگر می توانند دست در دست هم دهند.

رهبر عالی کره شمالی با تشکر از ارتش ملی برای کمک به آنها در مبارزه با بلایای طبیعی ، و متعهد شد که به سرمایه گذاری در زمینه توانایی های دفاعی ادامه دهند. وی همچنین بخاطر اینکه دولت وی نمی تواند به درستی به مردم کره شمالی به خاطر مصمم بودن و کار سخت آنها در برابر مشکلات پاداش دهد ، عذرخواهی کرد.

اخبار مرتبط  شهروند روسی در اتریش به اتهام تیراندازی به "پناهنده چچنی" دستگیر شد و گمانه زنی های رسانه ای مبنی بر "قتل قرارداد" - RT World News

“ما برای جلوگیری از کنترل ، کنترل و مدیریت همه تلاش های خطرناک و اقدامات تهدیدآمیز ، از جمله تهدیدهای هسته ای رو به رشد ، از نیروهای متخاصم ، به بازدارندگی جنگ برای دفاع از خود ادامه خواهیم داد.” کیم به نقل از رسانه ها گفت.
همچنین در rt.com
کیم جونگ-اون کره شمالی “سلام گرم” می فرستد و امیدوار است که ترامپ و بانوی اول “هرچه زودتر” از Covid-19 بهبود یابنددر طول سخنرانی که حدود نیم ساعت به طول انجامید ، اصلاً از ایالات متحده نام برده نشده است. پیونگ یانگ واشنگتن را تهدید اصلی برای امنیت ملی خود و توجیه تولید سلاح های هسته ای می داند. بسیاری از ناظران کیم بی توجهی به ایالات متحده را پس از نشان دادن قدرت نظامی کاملاً نادیده گرفتند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *