کیم جونگ-اون کره شمالی “سلام گرم” می فرستد و امیدوار است که ترامپ و بانوی اول “هر چه زودتر” از Covid-19 بهبود یابند – RT World News

رهبر کره شمالی کیم جونگ اون با اطلاع از ابتلا به ویروس کرونا ، “سلام گرم” خود را به دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده و بانوی اول فرستاد و برای آنها آرزوی بهبودی سریع کرد.

کیم “همدردی خود را با رئیس جمهور و بانوی اول ارائه داد” به دنبال تشخیص های آنها ، خبرگزاری دولتی کره مرکزی روز جمعه گزارش داد و افزود که او “صمیمانه امیدوارم که آنها در اسرع وقت بهبود یابند” و این دو “مطمئناً بر آن غلبه کنید.”

ترامپ اعلام کرد که آزمایش وی برای ویروس بالقوه کشنده در ساعات اولیه صبح جمعه مثبت بوده و از آن زمان به مرکز پزشکی ملی پزشکی والتر رید در پایتخت کشور منتقل شده است ، جایی که برای چند روز در آنجا خواهد ماند “از طریق احتیاط فراوان ،” به گفته کاخ سفید. رئیس جمهور نشان داده است “علائم خفیف” ، از جمله خستگی و گزارش تب ، و یک کوکتل از آنتی بادی ها و داروها از جمله روی ، ویتامین D و فاموتیدین تجویز شده است.

اخبار مرتبط  پلیس فرانسه کارناوال "غیرمجاز" را در مارسی پس از آنکه هزاران نفر از حاضران از محدودیت های Covid-19 سرپیچی کردند ، شکسته - RT World News
همچنین در rt.com
“من فکر می کنم که من خیلی خوب عمل می کنم” در اولین حضور پس از تشخیص Covid-19 ، توییتر توییت کردفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *