کیم کره شمالی در خلال گزارش قطار خود که در تفرجگاه ساحلی مشاهده شده است – کارگران ساختمانی کره شمالی ارسال می کند – RT World News

شایعات پیرامون محل زندگی و سلامتی رهبر کره شمالی صحبت از این شهرک بوده است – اما به نظر می رسد کیم جونگ اون هیچ یک از اینها را ندارد ، ستایش کارگران پروژه اصلی ساخت و ساز ، یعنی مطابق رسانه های دولتی.

همزمان با تماشای جهانی پرده برداری از درام با حضور نفس خسته رهبر کره شمالی ، با گزارش های متناقض از منابع ناشناس با توجه به مرگ و میر او و یا وضعیت جدی سلامتی – کیم توسط روزنامه Rodong Sinmun اعلام کرد که برای کارکنان مشغول کار در ساخت و ساز در شهر Samjiyon ، یکی از بلند پروازانه ترین پروژه های توسعه در کشور تلافیجو ، تبریک ارسال کرده است.
همچنین در rt.com
#KIMJONGUNDEAD یک شایعه است ، اما شوخی های سیاسی با هزینه رهبر کره شمالی در حال حاضر در اینجا استاین نشریه روز یکشنبه گزارش داد که کیم “تشکر فرستاده شده است “ به کارگرانی که در بازسازی چیزهایی که بعنوان پیش بینی شده بود ، مشغول بودند “روستای ایده آل سوسیالیست” توسط خود رهبر کره شمالی این شهرک که گزارش می شود زادگاه پدر فقید کیم و حاکم سابق این کشور – کیم جونگ ایل – قرار بود یک دوره تقریباً کامل بگذرد و با ایستگاه های جدید ریلی ، زیرساخت های برق و ارتباطات و تبدیل به یک شهر نمونه شود. صدها ساختمان با نام تجاری جدید اضافه شده است.

این پروژه در پای کوه Paektu – کشور واقع شده است “کوه مقدس” – که کیم در سالهای اخیر مکرر کرده است. در اوایل ماه دسامبر ، رهبر کره شمالی در مراسمی اسراف آمیز رسماً شهر بازسازی شده را افتتاح کرد.

گزارش ارسال پیام تبریک کیم به کارگران ، و همچنین ارتباط رسمی وی با رهبران خارجی ، اندکی شایعات وی را که ظاهراً در بستر مرگ او قرار دارد ، خنثی نکرد – حتی اگر گمانه زنی های مربوط به سلامتی وی از طرف چین و جنوبی صورت گرفته است. کره ، و همچنین توسط دونلاد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده ، که گزارش های مبنی بر منبع CNN را محاصره کرده است ، مانند “اخبار جعلی.”

با کمال تعجب ، گزارشی تازه مبنی بر قطار “شاید” متعلق به کیم است که به نظر می رسد در یک استراحتگاه ساحلی پارک شده است که در آن گزارش شده است که رهبر کره شمالی در حال بهبودی است که پس از “روش قلب و عروق “” شعله های آتش را اضافه کرده است.

اخبار مرتبط  پولیتیکو مجبور است مقاله خود را به عنوان گزارشی درباره "داشتن میلیون ها دلار از ترامپ" به بانک چین که توسط بانک جهانی چین تکذیب شده است ، اصلاح کند ... Bank of China - RT World News

گزارش گروه تحقیقاتی کره شمالی به تصاویر ماهواره‌ای 38 اشاره کرد و بیان داشت که این قطار حداقل از 21 آوریل در ایستگاه راه‌آهن در شهر وونسان بوده است. گرچه خود این نشریه اعتراف کرده است که این واقعیت سرنخ کمی درباره وضعیت سلامتی کیم دارد. صاحبنظران اصلی رسانه هیچ وقت در تلاش برای خواندن تصاویر نیستند.

وی گفت: “این هیچ چیزی را در مورد سلامتی وی اثبات یا نفی نمی کند. اما از نظر زمینه ، کیم معمولاً پرواز را به وونسان ترجیح می دهد. قطار راهی رسمی و رسمی برای سفر است ، “ ویل ریپلی CNN گفت.

گمانه زنی های در مورد سلامتی کیم توسط سکوت عادی پیونگ یانگ در مورد این مسئله یاری می شود که هنوز این گزارش ها را نفی نکرده است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *