کیم کره شمالی در میان شایعات مرگ برانگیخته شده توسط ترامپ بدون “اظهار نظر” در “FERTILIZER PLANT” ظاهر عمومی “می کند – RT World News

طبق گزارش ها ، کیم جونگ اون ، رهبر کره شمالی ، نخستین حضور عمومی خود را طی هفته ها ، در یک کارخانه کود در شمال پیونگ یانگ انجام داده است. با این وجود ، گزارش رادیویی گمانه زنی های مربوط به درگذشت وی را کاملاً برطرف نکرده است.

اخباری که توسط رادیو دولتی کره شمالی پخش شده است می گوید که کیم روز جمعه روبان را بر روی گیاه کود در سانچون ، واقع در استان فنگون جنوبی برید. وی به همراه خواهرش کیم یو جونگ و چند مقام دیگر همراه بود.

این رویداد سونچون همچنین توسط خبرگزاری دولتی KCNA ، و خبرگزاری یونوناپ کره جنوبی که گفته است “شایعات متناقض” در مورد سلامتی کیم

کیم آخرین بار در تاریخ 12 آوریل ، هنگامی که روزنامه حزب حاکم Rodong Sinmun به وی نشان داد که رئیس جلسه Politburo است ، در ملاء عام ظاهر شد. فقط سه روز بعد ، در 15 آوریل ، او دیگر در جشن های تولد 108 سالگی اولین حاکم کره شمالی و پدربزرگش کیم ایل سونگ جایی به چشم نمی خورد.
همچنین در rt.com
رسانه های جریان اصلی چقدر بد می خواهند کیم جونگ اون مردند؟این باعث شد تعدادی از رسانه های آمریکایی حدس بزنند که احتمالاً کیم درگذشته است ، و نظریه های مربوط به غیبت وی شروع به گسترش می کند ، از عمل جراحی قلب که توسط پزشکان نخبه چینی گرفته تا تاج Covid-19 و هر چیز دیگری که در میان است.

رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ در ادامه اظهارات كریپتیكی كه كرده ، این گمانه زنی ها را تقویت كرد “ایده بسیار خوبی” در مورد وضعیت کیم اما “نمی توان در مورد آن صحبت کرد ،” در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل این هفته ، و پس از این ادعا مبنی بر اینکه احتمالاً کیم نمی تواند در آخر هفته اظهارات عمومی اعلام کند ، زیرا “هیچ کس نمی داند کجاست.”

“نمیخواهم درموردش حرف بزنم،” ترامپ روز جمعه در پاسخ به این سؤال كه آیا او به روزرسانی در مورد وضعیت كیم را ارائه كرده یا خیر گفت.
همچنین در rt.com
“من فقط به او آرزو می کنم”: ترامپ می گوید که او ایده خوبی از وضعیت کیم جونگ اون دارداخبار مرتبط  هیچ اثبات حمایت از داستان "قاتل روسی" ، دولت چک اعتراف می کند - هنوز وزیر ادعا می کند که سوء ظن هنوز "قابل اعتماد" است - RT World News

روز یکشنبه ، یک مقام ارشد کره جنوبی گفت دولت وی معتقد است که کیم است “زنده و سرحال” و گفت که عکس های ماهواره ای قطار ویژه رهبر را در شهر ساحلی وونسان – در آن طرف شبه جزیره از هر دو پیونگ یانگ و سونچون نشان می دهد.

به گزارش KCNA ، کسانی که در این کارخانه در کارخانه کود حضور داشتند “به طرز وحشتناکی از” عجله! ” برای مقام معظم رهبری که فرماندهی راهپیمایی عمومی همه مردم را برای تحقق آرمان بزرگ سعادت انجام می دهد. “

در حالی که ممکن است این مسئله برای خنثی کردن حدس و گمانها درباره سلامتی کیم بسیار دور باشد ، عدم حضور چشمگیر عکس یا فیلم از این رویداد ، ناگزیر است تا سوء ظن ها را در مورد آنچه در واقع در کره شمالی اتفاق می افتد زنده نگه دارد.
همچنین در rt.com
اگر کیم جونگ اون واقعاً مرده است ، انتظار ندارید در کره شمالی هرج و مرج داشته باشیدکره شمالی اگرچه در عمل به نام تجاری کمونیسم خود به نام Juche ، کره جنوبی از زمان تأسیس تا کنون تحت سلطه یک دودوشتو واقع شده است. اعتقاد بر این است که کیم جونگ اون 36 ساله است و هیچ جانشین مشخصی ندارد ، بنابراین احتمال مرگ وی کافی بود تا گمانه زنی ها درباره کره شمالی بدون کیم در راس خود برانگیزد.

کره پس از آزادی از ده ها سال حکومت ژاپن ، کره در اواخر جنگ جهانی دوم تقسیم شد. این کشور از سال 1953 با یک خط آتش بس تقسیم شده است ، که یك جنگ داخلی را كه یكدیگر در آمریكا و چین به پایان رسیده بود ، مسدود كرد.

ایالات متحده راهی برای اعلام کره شمالی در پیش گرفته است “ملت سرکش” و تحمیل تحریم های سازمان ملل علیه پیونگ یانگ در مورد توسعه سلاح های هسته ای. حتی پس از باز شدن امکان صلح با دیدار تاریخی با كیم در سال 2018 ، رئیس جمهور آمریكا دونالد ترامپ از كاهش یا لغو تحریم ها خودداری كرده و اصرار دارد كه كره شمالی ابتدا باید بطور یك جانبه خلع سلاح شود.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *