کیم کره شمالی پیونگ یانگ را قفل و ماهیگیری دریایی را در میان ترس کوید ممنوع کرد – سرویس اطلاعاتی کره جنوبی – اخبار جهانی RT

آژانس جاسوسی کره جنوبی به قانونگذاران گفت که کیم جونگ-اون اقدامات فوق العاده ای را برای جلوگیری از شیوع Covid-19 و عواقب اقتصادی آن در کشور مخفی خود ، از جمله بستن پایتخت شمال و ممنوعیت ماهیگیری ، انجام می دهد.

سرویس اطلاعاتی ادعا کرد که کیم دستور اعدام حداقل دو نفر را صادر کرده ، ماهیگیری در دریا را ممنوع کرده و پایتخت کشور ، پیونگ یانگ را تعطیل کرده است.

پس از جلسه توجیهی ، ها ته کیونگ ، سیاستمدار کره جنوبی ، به رسانه ها گفت که کیم در حال نمایش است “خشم بیش از حد” و گرفتن “اقدامات غیر منطقی” در یک دوره Covid “پارانویا.”

ها و یکی دیگر از سیاستمداران کره جنوبی ، کیم بیونگ کی ، ادعا کردند که رهبر معظم کره شمالی به دلیل ترس از آلودگی آب دریا به ویروس ، صید ماهی و تولید نمک را ممنوع کرده است.

گزارش شده است که این پارانویای ضد ویروس مربوط به دریاها همچنین به این معنی است که 110،000 تن برنج از چین در بندر دالیان در شمال شرقی چین گیر کرده است.
همچنین در rt.com
کیم جونگ اون می گوید سوسیالیسم کره شمالی را از Covid-19 نجات داد ، حتی یک نفر هم به آن مبتلا نشدکره جنوبی اضافه کرد که سرویس اطلاعاتی به آنها درباره تعدادی از قفل های منطقه ای در شمال ، از جمله پایتخت پیونگ یانگ و دیگر مناطق که مقامات کالاها و ارزهای خارجی غیر مجاز را در آنها پیدا کرده اند ، گفته است.

گفته می شود که یکی از دو نفر اعدام شده ، یک معامله گر ارز مشهور ، مسئول کاهش نرخ ارز بوده است. جاسوسان کره جنوبی ادعا کردند که دیگری ، یک مقام عمومی مهم ، در ماه اوت پس از نقض مقررات دولت که کالاهای وارداتی از خارج را محدود می کند ، اعدام شد.

اخبار مرتبط  پلیس اوسی با دستگیری زن باردار به دلیل پیام ضد قفل ، "راضی" است. او آن را به عنوان آدم ربایی ترسناک توصیف کرد - اخبار جهانی RT

با این حال ، گزارش های مربوط به اعدام های کره شمالی باید با احتیاط انجام شود. رسانه ها و دولت در سئول قبلاً از پاکسازی و اعدام افراد فقط برای این افراد خبر داده بودند “اجرا شده” مقامات بعداً زنده می شوند
همچنین در rt.com
اخبار جعلی؟ “اعدام” به نظر می رسد کره شمالی دوباره زنده می شود ، دیگری در کنسرت ظاهر می شودعلی رغم این حرکات گزارش شده ، پیونگ یانگ هنوز به طور علنی موارد Covid-19 را تأیید نمی کند.

شواهد قبلی حاکی از آن بود كه كیم با همه گیر كردن مرزها و محدودیت های جابجایی از ژانویه ، همه گیری را بسیار جدی می گرفت.

در ماه اکتبر ، تلویزیون کره شمالی به شهروندان هشدار داد که در خانه نمانند به دلیل ترس از اینکه “گرد و غبار زرد” ابر ، که از چین می وزید ، شامل “مواد سمی ، ویروس و میکروارگانیسم بیماریزا.” گفته می شود به دنبال این اخطار خیابان های پایتخت خالی بودند.

در ماه ژوئیه ، کائزونگ ، پایتخت تاریخی کره متحد ، پس از عبور غیرقانونی این فرد از مرز ، به دلیل مشکوک به پرونده Covid-19 قفل شد. قفل شدن پس از سه هفته برداشته شد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *