کیم کره شمالی گفت رئیس جمهور بعدی ایالات متحده احتمالاً “تحریم های وحشیانه” را ادامه خواهد داد – RT World News

کیم جونگ اون ، رهبر این کشور ، صرف نظر از اینکه چه کسی رئیس جمهور ایالات متحده است ، واشنگتن همچنان “بزرگترین دشمن” کره شمالی خواهد بود ، اصرار دارد که سیاست های “وحشیانه” ایالات متحده به دولت جو بایدن منتقل شود.

“فعالیتهای سیاسی خارجی ما باید متمرکز و هدایت شود تا ایالات متحده ، بزرگترین دشمن ما و مانع اصلی توسعه انقلاب ما باشد.” کیم روز جمعه در جلسه حزب حاکم کارگران کره گفت ، جایی که قول داد روابط خود را با آنها بهبود بخشد “نیروهای ضد امپریالیستی ، مستقل” طبق گزارش KCNA.

مهم نیست که چه کسی در ایالات متحده قدرت دارد ، ماهیت واقعی ایالات متحده و سیاست های اساسی آن در قبال کره شمالی هرگز تغییر نمی کند.
همچنین در rt.com
کره شمالی می گوید دیگر نیازی به گفتگو با ایالات متحده نیست زیرا آنها فقط “ترفندی کم عمق” برای خوب جلوه دادن ترامپ نیستندکیم خواستار توسعه بیشتر تجهیزات پیشرفته نظامی و گسترش زرادخانه هسته ای پیونگ یانگ شد ، همچنین کیم بحث کرد “عواقب بدترین تحریمهای وحشیانه و اقدامات مهار شده توسط ایالات متحده و سایر نیروهای خصمانه” پیشنهاد دونالد ترامپ رئیس جمهور “حداکثر فشار” مبارزات تحت یک دولت تازه متوقف نخواهد شد.

رهبر ، با این وجود ، در طول دوره ریاست جمهوری یک دوره ای ترامپ – از جلسات اجلاس سران بین پیونگ یانگ و واشنگتن استقبال کرد – که در آن فرمانده کل تبدیل شد اولین رئیس دولت نشسته ایالات متحده که پا به خاک کره شمالی می گذارد – “موقعیت استراتژیک جمهوری را در دفاع از منافع خود ، صلح و عدالت نشان داد” و تبدیل به یک “حادثه ای خاص در تاریخ سیاست جهانی.”

این اجلاس ها همچنین زمینه را برای بهبود روابط بین کره ای فراهم کرد ، زیرا رهبر جدیدی در سئول – رئیس جمهور مون جائه این ، که مدتها عضوی از اردوگاه صلح کره جنوبی بود – در نذورات برای پیگیری تلاش های اتحاد به قدرت رسید. رویترز گزارش داد که اظهارات کیم در روز جمعه فقط یک روز پس از آن صورت گرفت که وی در مورد چگونگی ادامه این روابط گفتگو کرد و متعهد شد که روابط دیپلماتیک بین دو کره را تعمیق بخشد.

اخبار مرتبط  کره شمالی "برنامه اقدام نظامی را علیه سئول به حالت تعلیق درآورد" - RT World News

در جلسات حزب کارگران ، که طی چندین روز در این هفته انجام شد ، همچنین سیاست های اقتصادی کشور و بحران های مرتبط با تحریم های بین المللی مورد بحث قرار گرفت ، با اعتراف کیم به برنامه 5 ساله اقتصادی “در تمام بخشها بسیار کمتر از اهداف خود بوده است.” رهبر همچنین به پاسخ پیونگ یانگ به بیماری همه گیر کرونا ، که به گفته وی در مشکلات اقتصادی کمک کرده است ، ضربه زد.
همچنین در rt.com
کیم کره شمالی اعتراف به شکست اقتصادی در کنگره حزب ، “مجموعه ای از بدترین بحران های بی سابقه” را مقصر می دانداین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *