گال گدوت پس از توییت کردن درباره چرخه خشونت بین اسرائیل و “همسایگان” گرما می گیرد – اخبار RT جهانی

گال گدوت ، بازیگر اسرائیلی پس از ارزیابی آخرین فوران خشونت بین اسرائیل و نوار غزه ، آنلاین محکوم شد ، منتقدان سرباز سابق ارتش اسرائیل را به حمل آب برای تل آویو متهم کردند.

ستاره “Wonder Woman” و برنده سابق Miss Israel روز چهارشنبه با بیانیه ای ابراز امیدواری کرد که “چرخه معیوب” در حالی که استدلال می کنیم که اسرائیل و این کشور ، جنگ پایان می یابد “همسایه ها” هر دو سزاوار آزادی و ایمنی هستند.

“قلبم می شکند. کشور من در جنگ است. من برای خانواده ام ، دوستانم نگران هستم. من نگران مردمم هستم “ او گفت.

من برای قربانیان و خانواده های آنها دعا می کنم ، برای پایان دادن به این خصومت غیرقابل تصور دعا می کنم ، برای رهبران ما دعا می کنم تا راه حل را پیدا کنند تا بتوانیم در کنار یکدیگر در صلح زندگی کنیم.

به زودی این بازیگر با موجی از محکومیت برای این پست روبرو شد ، زیرا بسیاری از سخنان وی برای کم اهمیت کردن وضعیت فلسطینیان استفاده کردند ، مشاهده که گدوت هیچ اشاره ای به دولت اسرائیل نکرد “اشغال نظامی ، سرقت زمین و پاکسازی قومی”. منتقد دیگری خاطر نشان کرد که گادوت در هیچ کجا از این کلمه استفاده نکرده است “فلسطینی” در عوض اشاره به اسرائیل است “همسایه ها.”

این توئیت همچنین مورد حمایت قرار گرفت ، اما تد کروز ، سناتور جمهوری خواه از تگزاس و از طرفداران طولانی مدت اسرائیل ، گفتن “خدا گال گدوت را بیامرزد” در حالی که نسخه اصلی خود را به اشتراک می گذارد. گرگ پرایس از محافظه کار Daily Caller ، در عین حال استدلال کرد که خشم متوجه Gadot است “پیام دلچسب” آمد “زیرا او یک کهنه سرباز ارتش اسرائیل است.”

درخواست گادوت برای آرامش در سومین روز نبرد بین نیروهای دفاعی اسرائیل (IDF) و شبه نظامیان فلسطینی مستقر در غزه ، که در روز دوشنبه در پی تظاهرات شدید بر سر اخراج برنامه ریزی شده برای ساکنان عرب بیت المقدس شرقی و سرکوب های شدید پلیس آغاز شد. . بر اساس اعلام وزارت بهداشت غزه ، تاکنون حداقل 67 فلسطینی در این درگیری ها کشته شده اند که از جمله آنها 16 کودک هستند. در همین حال مقامات اسرائیلی می گویند که شش شهروند جان خود را از دست داده اند که در میان آنها یک کودک وجود دارد.

اخبار مرتبط  تهدید به استفاده از NUKES تحت ترامپ بزرگتر می شود و تمدید معاهده شروع ممکن است "خیلی دیر باشد" - نوام چامسکی به RT - RT World News
همچنین در rt.com
ساختمان بلند مرتبه الشوروق در غزه پس از حمله موشکی اسرائیل به زمین سقوط می کند (ویدئو)فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *