گربه ای که پوتین به فرماندار ژاپن هدیه کرد و در انزوا از تاج ویروس قرار گرفت – RT World News

گربه سیبری به نام میر که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اولیای آکیتا به فرماندار ژاپن هدیه کرده است در قرنطینه بیش از اندازه پنجه قرار گرفته است که می تواند Covid-19 را بدست آورد.

پرزیدنت پوتین پس از آنكه فرماندار یك توله سگ آكیتا اینو به نام یوم (“رویا”) به او داد ، نوریسا ساتاك یك بچه گربه 11 ماهه خاکستری را در سال 2012 برگرداند. هدایای فرماندار قدردانی کرد که روسیه به ژاپن کمک کرد تا پس از وقوع زلزله و سونامی که منجر به ذوب در نیروگاه هسته ای فوکوشیما در سال 2011 شد.

میر به سرعت به یکی از اعضای محبوب خانواده والی تبدیل شد و به خاطر عشق به غذا ، یاد گرفت که ژاپنی ها را بشناسد و به سرعت انبوه شود.

فرماندار بخشدار شمالی اکنون اقدامات فوق العاده ای برای محافظت از دوست خزدار خود انجام داده است ، وی را در انزوا قرار داده است تا اطمینان حاصل کند که او تاج را منعقد نمی کند.

“ما از این خبر هشدار دادیم که موارد آلوده شدن گربه های خانگی به کورو جدید در ایالات متحده آمریکا مشاهده شده است.” Satake به خبرگزاری تاس گفت. “بنابراین ، ما اکنون اطمینان داده ایم كه میر فقط با هر شخصی به جز اعضای خانواده ما ارتباط برقرار نمی كند. ما واقعاً امیدواریم که سریع نتیجه بگیریم شرایط فعلی ، وقتی خطر عفونت باعث می شود مردم و حیوانات رنج ببرند. “

والی افزود: میر در طی هشت سال از زمانی که رئیس جمهور پوتین گربه را به خانواده اش اهدا کرد ، برای او بسیار گرانبها شد. وی گفت: گربه سیبری که از جذابیت خاصی برخوردار است ، قوی و شاد است ، شخصیتی آرام دارد و با شش گربه دیگر که در خانه زندگی می کنند به طور خالص با همزیستی همراه است. “این یک موجود ویژه برای من است – [my] روح وقتی استراحت می کنم ، استراحت می کند ، “ او گفت.

اخبار مرتبط  Duterte فیلیپین به کودکان می گوید که در خانه بمانند و تلویزیون تماشا کنند ، ممنوعیت خروج کودکان از خانه در میان ترس کوید طولانی تر می شود - RT World News

در حال حاضر هیچ مدرکی مبنی بر انتقال گربه های Covid-19 به انسان وجود ندارد. با این حال ، تأیید شده است که چندین نفر به این بیماری مبتلا شده اند. و حتی گربه های بزرگ نیز از این بیماری مصون نیستند ، با این وجود یک ببر در باغ وحش برونکس نیویورک به عنوان حامل تایید ویروس تبدیل شده است.

خوشبختانه ، میر ، که نامش به معنی “صلح” است ، گفته می شود که خوب است و هیچ نشانه ای از ابتلا به این بیماری وجود ندارد.
همچنین در rt.com
فرماندار بخشدار آکیتا می گوید ، گربه ساخته شده توسط پوتین ژاپنی را درک می کندمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *