گروه ضد مهاجر راست افراطی “هویت نسل” در فرانسه غیرقانونی – اخبار جهانی RT

دولت فرانسه “نسل هویت” ، یک گروه راست افراطی که “جنگ علیه مهاجران” را اعلام کرده بود و بارها سعی در جلوگیری از ورود افراد به کشور داشت ، به دلیل تبعیض و نفرت منع کرده است.

روز چهارشنبه ، جرالد دارمانین ، وزیر کشور ، در توئیتی تایید کرد که هویت نسل پس از جلسه کابینه با رئیس جمهور فرانسه غیرقانونی است. دارمانین گفت این گروه “تبعیض ، نفرت و خشونت را تحریک می کند” و جایی در فرانسه نداشت.

“با این تصمیم ما به فعالیتهای گاهی خشونت آمیز گروهی خاتمه دادیم که مدتها بود با جمهوری رابطه خود را قطع کرده بود” وی گفت ، این گروه نیز مانند یک شبه نظامی خصوصی سازمان یافته است ، که بیشتر قانون فرانسه را نقض می کند.

در 13 فوریه ، وزیر کشور اعلام کرد که پس از آغاز یک فشار مجدد علیه مهاجران در فرانسه ، آماده سازی برای غیرقانونی دانستن این سازمان در حال انجام است.

در اوایل سال 2021 ، نسل Identitaire ادعا کرد که در حال انجام یک عملیات ضد مهاجر است و گشت های مرزی خود را در کوه های پیرنه که فرانسه و اسپانیا را از هم جدا می کند ، انجام می دهد. در اواخر ژانویه ، 30 نفر از فعالان این گروه با اتومبیل های حاوی پیام به مرز فرانسه سفر کردند “دفاع از اروپا” و هواپیماهای بدون سرنشین را برای افزایش دید خود در آن طرف مرز مستقر کرد.

اخبار مرتبط  Coronavirus الهام بخش ابزار جدید اجرای دوردست اجتماعی DYSTOPIAN (VIDEO) - RT World News
همچنین در rt.com
رئیس سازمان ملل گفت: برتری سفید و جنبش های نئونازی “تهدید فراملی” است که روز به روز خطرناک تر می شود.Generation Identitaire برای اولین بار در سال 2012 با ارسال یک فیلم آنلاین و اعلام جنگ علیه مهاجران به شهرت رسید. ماه بعد ، فعالان آن سقف مسجدی را که تکمیل نشده است اشغال کردند و بنرهای ضد مهاجر به نمایش گذاشتند. این گروه همچنین دو کمک مالی از طرف برتون تارانت ، یک تروریست راستگرای که 51 نفر را در حملات به دو مسجد نیوزیلند در سال 2019 کشته ، دریافت کرد.

ماه گذشته آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد در مورد تهدید فزاینده هشدار داد “جنبش های افراطی” ژست امروز در جهان است.

“برتری سفید و جنبش های نئونازی بیش از تهدیدهای داخلی است. آنها در حال تبدیل شدن به یک تهدید فراملی هستند “ گوترش به شورای حقوق بشر سازمان ملل گفت.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *