گروه های هواپیمایی “گذرنامه های سلامت دیجیتال” را بیش از قرنطینه می پذیرند زیرا خاموش شدن Covid باعث فلج سازی صنعت می شود – اخبار جهانی RT

سه گروه تجاری هواپیمایی خواستار تصویب گذرنامه های بهداشتی دیجیتال مانند مجمع اقتصادی جهانی و CommonPass با حمایت راكفلر به جای قرنطینه ها و بسته شدن مرزها هستند كه سود آنها را كاهش داده است.

Oneworld ، Star Alliance و SkyTeam – سه بزرگترین گروه هواپیمایی جهانی که 60 درصد ظرفیت هوایی مسافران جهان را نشان می دهند – با صدور بیانیه ای برنامه های پیش پاکسازی بهداشتی مبتنی بر تلفن های هوشمند مانند CommonPass را ستایش کردند و از دولت ها خواست تا “ساز بلانت“قرنطینه و قفل کردن و به جای آن استفاده از فناوری سلامت دیجیتال سرزده.
همچنین در rt.com
بدون ضربه ، بدون حرکت؟ نماینده انگلیس واکسن Covid-19 اجباری را برای سفر تحت فشار قرار می دهد ، پیشنهاد می کند ارتش باید نظارت بر عرضه گسترده داشته باشداین شرکت های هواپیمایی به آزمایش اخیر CommonPass اشاره کردند که قصد دارد استاندارد بین المللی معتبری را برای اثبات مطابقت مسافر با مقررات بهداشتی Covid-19 ارائه دهد و همچنین گزارش اخیر سازمان هواپیمایی کشوری (ICAO) را در درخواست خود برای بازگشایی دولت ها ذکر کرد. مرزهای بسته و قرنطینه های اجباری هنگام ورود را برای مسافرانی که برنامه را نصب کرده اند برگردانید.

یک پروتکل قوی برای آزمایش نشان می دهد که سفر هوایی دلیل مهمی برای عفونت نیست و زمینه را برای ایجاد چارچوب اعتماد بین ملت ها فراهم می کند، “مدیرعامل Star Alliance ، جفری گو در بیانیه مشترکی که روز سه شنبه توسط این سه گروه منتشر شد ، گفت.

CommonPass – تنها برنامه ای که در این بیانیه به نام وی ذکر شده است – هدف آن این است که مسافران بتوانند قبل از سوار شدن به هواپیما با استفاده از اقدامات آزمایش مورد توافق بین المللی ، از قرنطینه اجباری بسیاری از کشورها عبور کنند. هنگامی که واکسن ضد ویروس در دسترس است ، این برنامه همچنین تایید می کند که مسافر آن را دریافت کرده است. بر اساس آمارهای انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) که بین ژانویه و مه جمع آوری شده است ، سفر ورودی به کشورهایی که برای قرنطینه نیاز به ورود جدید دارند تا قرنطینه شود تقریباً به همان میزان سفر به کشورهایی که مرز بسته دارند کاهش یافته است.

به نظر می رسد مدیران عامل شرکت های هواپیمایی امید خود را به این فکر بسته اند که مسافران جهان پس از 10 ماه ممنوعیت سفر آنقدر سرگرم می شوند که با خوشحالی از این حلقه Orwellian عبور می کنند در ازای فرصتی برای اینکه یک بار دیگر به آسمان بروند . “با محدودیت های گسترده سفر ، عدم اطمینان زیادی را برای مشتریان ایجاد می کند ، آزمایش می تواند در امکان شروع مجدد ایمن سفر نقش داشته باشد، “راب گورنی ، مدیر عامل OneWorld در بیانیه مشترک گفت ، پیشنهاد”سازگار ، مقیاس پذیر و مقرون به صرفه“استاندارد”ایجاد شفافیت و اطمینان به مشتریان ، شرکت های هواپیمایی و سایر سهامداران.

اخبار مرتبط  پاپ فرانسیس پس از ملاقات با کاردینال که بعداً مثبت ارزیابی شد ، "Covid-19" به طور مداوم تحت نظارت قرار گرفت - واتیکان - اخبار جهانی RT
همچنین در rt.com
پاسپورت ، ویزا ، واکسیناسیون؟ دانشمند روسی می گوید ، واکسیناسیون Covid-19 ممکن است برای سفرهای بین المللی اجباری شودCommonPass در ماه ژوئیه توسط پروژه کمونز ، مجمع جهانی اقتصاد و بنیاد راکفلر با مشارکت “350 رهبر بخش دولتی و خصوصی از 52 کشور، “با توجه به وب سایت خود ، که اطلاعات کمی گرانبهایی درباره ریشه آن می دهد ، غیر از اینکه با پول بنیاد راکفلر تأسیس شده است. هدف اعلام شده این پروژه این است که “کمک به بازسازی همکاری های بین المللی“در حالی که کشورها به دنبال بیماری همه گیر Covid-19 به سمت بازگشایی مرزهای خود حرکت می کنند. بر اساس شورای جهانی سفر و جهانگردی ، بسیاری از کشورها به طور کامل یا تا حدی بسته باقی مانده اند و سفرهای بین المللی به یک قطره کاهش یافته و 190 میلیون معیشت را به خطر انداخته و 5.5 میلیارد دلار برای اقتصاد جهان هزینه در بر داشته است.

در حالی که CommonPass دامنه خود را به گذرنامه و اطلاعات بهداشتی محدود می کند ، این ایده – یک استاندارد بین المللی قابل اعتماد برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خصوصی در غیر این صورت – شباهت زیادی به برنامه شناسه دیجیتال مسافر شناخته شده WEF ، که قبل از Covid-19 است ، دارد. KTDI با یک شناسه دیجیتالی همه منظوره ، سابقه سفر و وضعیت سلامت CommonPass را با داده های مالی ، روابط اجتماعی و شاید نگران کننده ترین اطلاعات رفتاری ترکیب می کند. در حالی که WEF به صراحت همپوشانی بین CommonPass و KTDI را تأیید نکرده است ، اما اعتراف کرده است که “در حال حاضر اجزای مفهوم KTDI را در یک زمینه واقعی و فرامرزی آزمایشی می کند“و”تعامل با سازمانهای بین المللی”از جمله دو نهاد استاندارد جهانی هواپیمایی.

در محاکمه CommonPass ماه گذشته داوطلبان از فرودگاه هیترو لندن به فرودگاه Newark Liberty ایالات متحده ردیابی شدند. لندن همچنین از یک سایت آزمایش قبل از عزیمت رونمایی کرده است که به مسافران پرواز کننده به هنگ کنگ و ایتالیا امکان آزمایش سریع Covid-19 را قبل از ورود می دهد. با این حال ، آزمایشات تشخیص سریع نشان داده شده است که حتی از دقت “استاندارد طلایی“تست PCR ، که به اعتقاد کارشناسان بسیار حساس است ، به طوری که می توان به طور صحیح بین موارد بدون علامت که قادر به گسترش ویروس هستند ، از افرادی که نه علامت دار هستند و نه مسری ، تشخیص داد.
همچنین در rt.com
Live show behemoth Ticketmaster برای حضور در رویدادها به اثبات واکسن یا آزمایش منفی Covid-19 نیاز دارد – گزارشفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *