گزارش جدید سازمان امنیت و همکاری اروپا نشان می دهد که تقریباً 1/4 جرایم نفرت سال گذشته در اروپا یهودی ستیزی بوده است – RT World News

حملات علیه یهودیان تقریباً 25 درصد از جنایات نفرت ثبت شده توسط ناظر حقوق بشر سازمان امنیت و همکاری در اروپا در سال گذشته است.

داده های جدید در گزارش سالانه دفتر نهادهای دموکراتیک و حقوق بشر (ODHIR) سازمان امنیت و همکاری در اروپا (OSCE) جمع آوری شده است.

از 6،694 حادثه نفرت ثبت شده در اروپا و آسیای میانه در سال گذشته ، 1،704 مورد یهودی ستیزی بوده است. این دسته ای بود که بعد از 3،033 مورد ذکر شده در بخش عمومی تر ، دومین تعداد حوادث را داشت “نژادپرستی و بیگانه ستیزی” دسته بندی.

سومین گروه بزرگ تعصب بر اساس گرایش جنسی یا هویت جنسیتی (1278 مورد) بود ، و متعاقب آن تعصب علیه مسیحیان (577) و مسلمانان (511) بود.

داده ها با استفاده از گزارش های 39 کشور ، نزدیک به 150 گروه جامعه مدنی ، آژانس پناهندگان سازمان ملل ، سازمان بین المللی مهاجرت و مأموریت های OSCE جمع آوری شده است.

اخبار مرتبط  طالبان واشنگتن را به نقض توافق صلح متهم می کند پس از حملات هوایی "دفاعی" ارتش آمریکا به شبه نظامیان - RT World News
همچنین در rt.com
سوزاندن قرآن ، جنایت نفرت انگیزی نیست ، دادستان سوئد گفت ، پس از انداختن کاوشگرها در مانع هایی که باعث شورش شدمقامات کشورهایی مانند فرانسه و آلمان در سالهای اخیر زنگ خطر افزایش شدید اقدامات ضد یهودی را به صدا درآورده اند. این روند نگران کننده اغلب به اوج محبوبیت گروههای مختلف راست افراطی و نئونازی نسبت داده شد.

احمد شاهد ، گزارشگر ویژه سازمان ملل در مورد آزادی مذهب و عقاید ، در ماه آوریل در مورد رهبران مذهبی و سیاستمداران که از همه گیری Covid-19 برای سوiting استفاده استفاده می کردند هشدار داد. “نفرت علیه یهودیان و سایر اقلیت ها را گسترش داد.”

“ضروری است که سازمانهای جامعه مدنی و بازیگران مبتنی بر ایمان سیاست تحمل صفر در برابر یهودستیزی را بصورت آنلاین و آفلاین نشان دهند.” شهيد گفت.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *