گزارش هایی از آتش سوزی و انفجارها در هنگام آغاز عملیات انفجار ، در پاسخ به “حادثه امنیتی” در مرز لبنان (عکس) ، ویدئو) – RT World News

ارتش اسرائیل گفت که در واکنش به “یک حادثه امنیتی” در امتداد مرز با لبنان ، آتش سوزی آتش سوزی در میان گزارش های انفجار و شلیک گلوله در این منطقه را آتش زد.

نیروهای دفاعی اسرائیل (IDF) گزارش داد یک حادثه نامشخص در نزدیکی مانارا ، کبوتز که مرزهای اسرائیل و لبنان را در آغوش می گیرد ، اواخر سه شنبه شب ، اظهار داشت که تعدادی از جاده های این منطقه بسته شده است. بعداً به ساكنان منارا و جوامع مجاور دستور داد كه در داخل خانه بمانند و متوقف شوند “فعالیت در مناطق آزاد” ، اگرچه دلیلی ارائه نکرد.

فیلم هایی که برای نشان دادن شعله های IDF درحال روشن شدن آسمان شب در رسانه های اجتماعی پخش شده اند ، “ده ها” به دلیل نگرانی های مربوط به یک ، در طول مرز اخراج شد “نفوذ احتمالی” ،طبق اورشلیم پست.

گزارش های آنلاین حاکی از آن است که این آتش سوزی ها پس از شلیک گلوله در نزدیکی پاسگاه مرزی IDF رخ داده است.

بنا بر گزارش ها ، مهمات درخشان از مانارا ، و همچنین شهرهای مرزی لبنان ، کفاروبه و میس الجبل.

یک خبرنگار از تلویزیون المنار لبنان ، یک رسانه رسانه ای مرتبط با جنبش حزب الله ، همچنین از استفاده از مهمات فسفر – که معمولاً برای تولید دود یا روشنایی استفاده می شود ، استفاده می کرد – اما به عنوان یک آتش سوز نیز گزارش می شد. فیلم ها به صورت آنلاین ظاهر می شوند که نشان می دهد سلاح در حال استفاده است.

اخبار مرتبط  ایالات متحده وسایل نقلیه زرهی را در سوریه مستقر می کند و پس از گرد و غبار با نیروهای روسی ، گشت های هوایی را افزایش می دهد - RT World News

در حالی که المنار بعدا خاطرنشان کرد که شاهد هیچگونه گلوله باران ایفای اسرائیلی نبوده است ، تصاویر غیرقابل کنترل که گفته می شود پوسته های کشف نشده در لبنان این مرز پیدا شده اند ، این دورگردها را بصورت آنلاین انجام داده اند. همچنین یک تحلیلگر ارشد دفاعی برای والا نیوز ، یک مرکز اسرائیلی نیز هست گفت با استناد به گزارش های محلی ، انفجارهای بی شماری در اطراف منطقه مرزی شنیده شد ، در حالی که ایستگاه تلویزیونی کانال 13 اسرائیل به احتمال زیاد اشاره کرد تیراندازی و انفجارها، هر چند هر دو ادعا تأیید نشده اند.

به اصطلاح “حادثه امنیتی” در میان خصومت های طولانی بین اسرائیل و حزب الله می آید و حدود یک ماه پس از آن که ارتش اسرائیل این گروه را متهم به یک حمله مرزی دیگر کرد ، که آن را انکار کرد. حزب الله همچنین قول داد انتقام حمله ی اخیر اسرائیل در نزدیکی دمشق را که منجر به کشته شدن یکی از جنگجویان آن شد ، تلافی کند. این گروه شبه نظامی مدتهاست که در کنار رئیس جمهور بشار اسد رئیس جمهور سوریه در جنگ این کشور علیه شورشیان شورشی جنگیده است ، با این حال تل آویو استدلال می کند که در صدد حمله به اسرائیل از خاک سوریه است و باعث ده ها حمله اسرائیلی در طول درگیری های چندین ساله شده است.
همچنین در rt.com
“این اشتباه را تکرار نکنید:” نتانیاهو اسرائیل حزب الله را تهدید می کند پس از انکار گروه “نفوذ” در مرزهای لبنانفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *