گزارش هایی از وضعیت HOSTAGE در دفتر شرکت بازی های ویدیویی Ubisoft در مونترال – اخبار جهانی RT

در میان گزارش های گروهی از مظنونین که در یک مجتمع ساختمانی که دفاتر شرکت بازی های ویدیویی Ubisoft در کانادا دارد ، پلیس بلوار Saint-Laurent در مونترال را شلوغ کرده است.

ده ها افسر پلیس مونترال (SPVM) بعد از ظهر جمعه در منطقه مشاهده شدند ، از جمله آنچه که به نظر می رسید یک تیم تاکتیکی است. در رسانه های محلی گزارش های تأیید نشده ای مبنی بر مطالبه باج توسط گروگانگیران منتشر شد.

مشخص نیست که چه تعداد مظنون ممکن است در این ماجرا دخیل باشند یا چند گروگان گرفته شده اند. براساس فیلم ضبط شده توسط هلی کوپترهای خبری ، تعدادی از کارمندان موفق به فرار به سقف ساختمان شدند ، جایی که در را محصور کرده اند.

آمبولانس ها و خودروهای زرهی پلیس در محل حاضر شده اند. گزارش ها از گرفتار شدن چندین نفر در یک اتاق کنفرانس در داخل ساختمان وجود دارد.

اخبار مرتبط  ناسا تصویر خیره کننده ای از سیاره به اندازه زمین را در اختیار دارد که می تواند زندگی بیگانگان را در خود جای دهد - RT World News

در یوبی سافت مونترال به طور معمول تقریباً 4000 نفر مشغول به کار هستند ، اما بیشتر آنها به دلیل همه گیری Covid-19 در حال حاضر از خانه کار می کنند.

Ubisoft Montreal که در سال 1997 به عنوان شرکت تابعه غول بازی های ویدیویی فرانسه در کانادا تاسیس شد ، عناوینی مانند “Prince of Persia: The Sands of Time” ، “Assassin’s Creed” ، “Far Cry” و “Watch Dogs” را پشت سر می گذارد. .

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *