گزارش های هلند در حدود 2،000 کشته بالاتر از حد متوسط ​​است ، و نشان می دهد که تعداد هورمون های هندی هلندی ممکن است بسیار بالاتر از حد انتظار باشد – RT World News

دفتر آمار این کشور اعلام كرده است كه هلند در هفته اول آوریل 2،000 مرگ بیشتر از حد معمول متحمل شده است. سنبله نشان می دهد که تلفات Covid-19 ممکن است به میزان قابل توجهی بالاتر از ثبت رسمی باشد.

ارقام منتشر شده توسط آمار هلند (CBS) در روز جمعه نشان می دهد که در هفته منتهی به 5 آوریل ، حدود 5،100 کشته در سراسر کشور ثبت شده است. این تعداد از نظر غیرطبیعی زیاد است و فراتر از انتظارات ، که بر اساس میانگین سالهای گذشته براساس میانگین گرفته شده است. حدود 2000 نفر
همچنین در rt.com
با انتشار هشدارهای تاریک ایتالیا و اسپانیا ، چشم انداز Covid-19 که یک ضربه فانی را به اتحادیه اروپا تحویل می دهد ، رو به رشد استدر همین مدت ، مؤسسه ملی بهداشت عمومی کشور (RIVM) 881 کرونا ویروس را به ثبت رسانده است – و مرگ و میر اضافی در کل در اوایل آوریل نیز ممکن است به دلیل بیماری مخوف باشد.

“افزایش مرگ و میر همزمان است با وقوع بحران کرونا ویروس در هلند ،” این سازمان گفت.

با نگاهی به تعداد کل در هفته مرگ و میرها ، بر اساس داده های دریافت شده توسط CBS ، صرف نظر از علت مرگ ، یک تصویر کامل تر ظاهر می شود.

سی بی اس در برخی از شهرداری ها ، تعداد کشته شدگان هفتگی از میانگین دو برابر و حتی چهار برابر بیشتر است. با این حال ، آمارهای غیر طبیعی بزرگی به تنهایی ، به طور قطعی نمی توانند نشان دهند که مقصر Covid-19 است ، و سنبله ممکن است باشد. “تصادفی و لزوماً مربوط به بحران coronavirus نیست ،” سازمان آمار اشاره کرد.

اخبار مرتبط  برلین متحد خود را تأیید كرد كه ایالات متحده "در نظر دارد" حضور نظامی خود در آلمان را كاهش دهد - RT World News
همچنین در rt.com
برنامه نبرد کروناویروس سوئد به فقرا و افراد مسن برخورد می کند ، و در نتیجه بدترین آمار مرگ و میر در میان کشورهای شمال اروپاتا کنون ، هلند بیش از 23000 مورد تائید شده با کروناویروس ، از جمله بیش از 2500 نفر درگذشت. در سراسر جهان ، این بیماری همه گیر بیش از 1650،000 نفر را آلوده کرده و بیش از 100000 نفر را کشته است. آخرین اعلامیه دانشگاه جان هاپکینز نشان می دهد.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *