گفته می شود ستیزه جو در ایست بازرسی در شهر ترکیه در نزدیکی مرز سوریه منفجر می شود (VIDEO) – RT World News

مقامات استان هاتای ، درست در آنسوی مرز سوریه ، گفتند که یک شبه نظامی در انفجار یک بمب انتحاری در اسکندرون کشته شده و دیگری در شکار نیروهای امنیتی ترکیه است.

ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده ، تیراندازی قبل از انفجار در خیابان ایسکندرون را نشان می دهد ، رسانه های ترکیه آن را خیابان فنار در منطقه بازرگانان شهر شناسایی کردند.

“دو ستیزه جو در یک ایست بازرسی در منطقه پایاس مشاهده شدند. یکی از آنها پس از درگیری با پلیس خود را منفجر کرد. »رحمی دوگان ، فرماندار هاتای عصر دوشنبه در بیانیه ای گفت. “عملیات دستگیری تروریست دیگر در جریان است.”

پایاس شهری در شمال ایسکندرون است. احتمالاً ستیزه جویان ایستگاه بازرسی را دویدند و با پلیس در تعقیب داغ به داخل شهر حرکت کردند.

اخبار مرتبط  روزنامه نگار برتر اوکراینی پس از مصاحبه با "اعتراضات روشن" دشمنان دولت - به عنوان INTEL AGENT ظاهر می شود - RT World News

عکس های این سایت خسارت زیادی به اتومبیل ها و ویترین فروشگاه ها وارد کرده است.

دوگان گفت ، در این حادثه هیچ غیرنظامی آسیب ندیده است.

هاتای جنوبی ترین استان ترکیه است که در میان دریای مدیترانه از غرب و سوریه از جنوب و شرق واقع شده است. استان مجاور ادلب در سوریه آخرین سنگر شبه نظامیان مورد حمایت ترکیه است ، بسیاری از آنها وابسته به القاعده هستند که زمانی تلاش می کردند دولت در دمشق را سرنگون کنند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *